56 ماه بیمه بیکاری برای کارکنان موسسه منحل شده میزان
نقدینه- کارکنان موسسه اعتباری میزان که بعد از انحلال این موسسه در هفته های اخیر، روز شنبه مقابل بانک مرکزی تجمع کرده بودند با هماهنگی های صورت گرفته تعیین تکلیف شدند.
بانک مسکن می تواند تجربه خود در بخش مسکن را در اختیار سیاست گذار این بخش قرار دهد
نقدینه-کارکرد اصلی و ویژگی های بانک های توسعه ای این است که بتواند تجهیز منابع بلند مدت و در عین حال ارزان قیمت را برای بخش هایی که بازار نمی تواند به شکل رقابتی وارد آن شود، انجام دهد
ساعات کار شعب بانک سامان در ماه مبارک رمضان اعلام شد
نقدینه-ساعت خدمات‌رسانی شعب و ادارات مرکزی بانک سامان در ایام ماه مبارک رمضان اعلام شد.
ابلاغ مشخصات کارت هوشمند ملی به شبکه بانکی
نقدینه-بانک مرکزی با صدور بخشنامه‌ای به بانکداران دولتی و خصوصی مشخصات و ویژگی‌های کنترلی «کارت هوشمند ملی» و «شناسنامه‌های طرح جدید» را ابلاغ کرد.
بازگشایی پرونده ورود تعاونی ها به بازار سرمایه
نقدینه-درحالی ورود تعاونی ها به بازار سرمایه شتاب گرفته که این مهم برای بار دوم است که به آن پرداخته شده و به نظر می رسد که اینبار شکل و جهت مناسبتری را در پیش گرفته باشد.
بانک شهر به عنوان یگانه نشان ماندگار در میان بانک‌ها در اصالت برند معرفی شد
نقدینه-نجمن متخصصین ایران، بانک شهر را به عنوان تنها بانک در حوزه اصالت برند در میان همه بانک‌ها معرفی کرد.
ساعات کاری موسسه اعتباری کوثر در ماه مبارک رمضان اعلام شد
نقدینه-موسسه اعتباری کوثر ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات هم میهنان عزیز، ساعات کار ستاد و شعب خود را در این ماه اعلام کرد.
برگزاری هشتاد و دومین دوره بدو خدمت کارکنان موسسه اعتباری کوثر
نقدینه-اختتامیه دوره 82 بدو خدمت فراگیران موسسه اعتباری کوثر با حضور حمید جم مدیر برنامه ریزی و تحول ، مرتضی شعبانی مدیر آموزش و فراگیران دوره 82 بدو خدمت در سالن شهید مطهری مدیریت آموزش برگزار شد.
پیش‌شرط‌های افزایش دوباره سقف تسهیلات مسکن
نقدینه-مدیر امور طرح و برنامه بانک مسکن با بیان اینکه افزایش سقف تسهیلات مسکن پیچیدگی‌های خاص خود را دارد و به عوامل مختلفی مرتبط است، گفت: تحلیل ما این است که اگر امسال سقف تسهیلات افزایش نمی‌یافت سال آینده به دلیل کاهش عرضه مسکن این موضوع اجتناب‌ناپذیر بود.
بدهی بانک‌ها به بانک‌ مرکزی منابع مازادی برای وام ۶۰ میلیونی مسکن باقی نمی‌گذارد
نقدینه-مدیرعامل بانک اقتصاد نوین گفت: منطق حکم می‌کند ابتدا بانک بدهی خود به بانک مرکزی را تسویه و بعد به پرداخت تسهیلات جدید مبادرت کند.
حجم قراردادهای آتی سکه 117 درصد رشد کرد
نقدینه-هفته گذشته در پی استقبال فعالان بازار آتی از قرارداد سررسید دی ماه امسال، حجم کلی قراردادهای آتی سکه به ۱۸ هزار و ۵۸۲ قرارداد و به ارزشی بالغ بر یک هزارمیلیارد و ۷۰۸ میلیون ریال رسید .
فکر نمی کنم دیگر تمدیدی در کار باشد
نقدینه-10 روز مانده به پایان ضرب‌الاجل مذاکرات ایران و گروه 1+5 برای دستیابی به توافق جامع هسته‌ای، وزیر خارجه ایران با اشاره به اینکه ممکن است این مذاکرات چند روز بیشتر طول بکشد، گفت: من فکر نمی‌کنم «تمدید»ی در کار باشد.
برای افزایش دوباره سقف تسهیلات مسکن باید شرایط را بسنجیم
نقدینه-مدیر امور طرح و برنامه بانک مسکن با بیان اینکه افزایش سقف تسهیلات مسکن پیچیدگی‌های خاص خود را دارد و به عوامل مختلفی مرتبط است،گفت: تحلیل ما این است که اگر امسال سقف تسهیلات افزایش نمی‌یافت سال آینده به دلیل کاهش عرضه مسکن این موضوع اجتناب‌ناپذیر بود.
اول اطلاع رسانی به مردم، بعد معرفی به بورس
نقدینه- رییس کل بیمه مرکزی اعلام کرد که اگر شرکت بیمه ای از رهنمودهای نظارتی این سازمان پیروی نکند یکی از مهم ترین راهکارهای بیمه مرکزی بر اساس سیاست شفاف سازی اطلاعات، اطلاع رسانی به افکار عمومی است.
شاخص کل بورس به مرز 64.000 واحد رسید
نقدینه-شاخص کل بورس و اوراق بهادار در پایان معاملات روز شنبه با 276 واحد رشد به 63 هزار و 836 واحد صعود کرد.
انعقاد قرارداد بیمه صاحبان حرف و مشاغل آزاد برای قالیبافان امکان پذیر شد
نقدینه-مدیر کل امور فنی بیمه شدگان سازمان تأمین اجتماعی گفت: امکان انعقاد بیمه صاحبان حرف ومشاغل آزاد برای قالیبافان لغو قرارداد شده بدون شرط سن وسابقه فراهم شد.
ساعات کار شعب بانک ایران زمین در ماه مبارک رمضان اعلام شد
نقدینه-بانک ایران زمین در آستانه حلول ماه مبارک رمضان و با هدف بهرهمندی هرچه بیشتر کارکنان از فضائل معنوی این ماه، ساعت کار شعب و واحدهای ستادی خود را تغییر داد.
3 شرکت مجوز تاسیس گرفته، هنوز مراحل پولشویی را نگذرانده اند
نقدینه- رییس کل بیمه مرکزی اظهار داشت: سه شرکت بیمه ای که از شورای عالی بیمه مجوز تاسیس گرفته اند هنوز مراحل پولشویی را طی نکرده اند.
شناسایی املاک سهامداران بیمه توسعه برای پرداخت خسارت ها
نقدینه- رییس کل بیمه مرکزی از اختصاص قاضی ویژه ای به پرونده شکایت های بیمه توسعه خبر داد و گفت: با حضور این قاضی ویژه و با همراهی قوه قضاییه، رسیدگی ها شروع شده و املاک سهامداران این شرکت بیمه شناسایی شده است تا در اختیار بیمه ایران قرار گیرد.
اظهارنامه‌های مالیاتی صنف ICT جمع‌آوری می‌شود
نقدینه-سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران در راستای پیگیری معافیت مالیاتی صنف رایانه، از اعضای خود درخواست کرد تا اظهارنامه‌های مالیاتی خود را به این سازمان ارائه کنند.
2
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری نقدینه است.