حجم ایران چک های تحویل داده شده به اتاق اسناد پایاپای بانکی صفر بود
نقدینه - در پایان سال گذشته اسکناس و مسکوک در جریان به بیش از 39 هزار میلیارد تومان رسید و حجم ایران چک های تحویلی به اتاق اسناد پایاپای بانکی صفر بود.
قانون بیمه شخص ثالث باید حامی مردم و بیمه گذار باشد
نقدینه - عضو انجمن حرفه ای صنعت بیمه گفت: قانون بیمه شخص ثالث مطلوب، باید در زمانی که حادثه رخ می دهد حامی مردم و بیمه گذاران باشد. همچنین باید به شرکت های بیمه امکانات مالی، حمایتی و قانونی را بدهد که شرکت ها با توجه به آن قادر باشند در خواست بیمه گذاران را به خوبی پاسخ بدهند.
اولتیماتوم نماینده مجلس به بانک ها
نقدینه- عضو کمیسیون عمران مجلس اعلام کرد: بانک‌ها می‌توانند تنهااز 40 درصد منابع خود در بخش بنگاه‌داری استفاده کنند، اما واقعیت قضیه این نیست و بانک‌ها دنبال برج‌سازی و خرید ملک هستند.
مدیرعامل بیمه پارسیان تندیس بلورین و لوح تقدیر گرفت
نقدینه - درچهارمین جشنواره ملی تجلیل از تلاشگران کیفیت تندیس بلورین و لوح تقدیر جشنواره بعنوان سطح عالی این جشنواره به مدیرعامل بیمه پارسیان اهداشد.
کارگران ساختمانی در نوبت بیمه نمی مانند
نقدینه - ماینده مردم قم در مجلس از تایید قانون بیمه کارگران ساختمانی پس از اعمال تغییرات اخیر در مجلس خبر داد.
برای نخستین بار پنل تخصصی بیمه برگزار می‌شود
نقدینه - پنل تخصصی بیمه با همکاری انجمن حرفه ای صنعت بیمه در دوازدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت برگزار می شود.
8.5 میلیون ایرانی فاقد بیمه، رایگان بیمه می‌شوند
نقدینه - سخنگوی سازمان بیمه سلامت ضمن اعلام آخرین وضعیت بیمه همگانی ایرانیان ، از ثبت نام ۸ میلیون و ۵۰۰ هزار ایرانی فاقد بیمه در طرح بیمه رایگان همگانی خبر داد.
فروش اوراق مشارکت وزارت راه و شهرسازی در شعب بانک تجارت
نقدینه - فروش اوراق مشارکت الکترونیک وزارت راه و شهرسازی با سود سالانه 22درصد روزشمار از روز دوشنبه هشتم دی ماه به مدت سه روز کاری در شعب منتخب بانک تجارت آغاز شد.
7 راهکار برای زمینه سازی کاهش نرخ سود بانکی
نقدینه - مشاور اقتصادی رئیس جمهور با تاکید بر اینکه کاهش دستوری نرخ سود بانکی منجر به افزایش فساد مالی و احتمال خروج سرمایه از بانک‌ها خواهد شد، 7 راهکار برای زمینه‌سازی کاهش نرخ سود بانکی را ارائه کرد.
درخواست دسته چک ارزی در سامانه بانکداری اینترنتی ملت
نقدینه- بانک ملت با هدف گسترش خدمات و محصولات نوین بانکی و افزایش سطح رضایت مشتریان، امکان ثبت درخواست صدور دسته چک ارزی را از طریق سامانه بانکداری اینترنتی فراهم کرد.
نشست علمی قاعده گذاری نظام ارزی در اقتصاد مقاومتی
نقدینه - نخستین نشست علمی قاعده گذاری نظام ارزی در اقتصادمقاومتی از سلسله نشست های اقتصادمقاومتی بانک انصار، در سالن همایش ساختمان مرکزی این بانک برگزار می شود.
موسسه بدون مجوز فرشتگان، 29 درصد سود می دهد
نقدینه- در حالی که موسسه مالی و اعتباری فرشتگان، مجوز بانک مرکزی را ندارد هم اکنون به سپرده های خود سود ۲۹ درصد می دهد .
سامانه ارتباط با سهامداران ایران کیش نوسازی شد
نقدینه- نسخه جدید سامانه ارتباط با سهامداران ایران کیش از 25 آذرماه سال جاری با موفقیت راه اندازی شد.
بازی دلار بین 3500 و 3600
نقدینه- بازار ارز روز یکشنبه نیز شاهد نوسان‌های شدید نبود تا تداوم کاهش دامنه افت‌و‌خیزها بیشتر به چشم آید. بررسی‌ها نشان‌دهنده این است که دامنه نوسانات دلار از انتهای هفته گذشته کاهش یافته و قیمت این ارز در محدوده 3570 تا 3580 تومان قرار گرفته است.
پرواز چکاوک در آسمان کل کشور تا پایان سال
نقدینه- معاون نظام های پرداخت بانک مرکزی اعلام کرد که طرح چکاوک تا پایان امسال در کل کشور اجرایی می شود.
ایران چک های طرح جدید فعلا وارد بازار نمی شوند
نقدینه- رییس سازمان تولید اسکناس و مسکوک با اشاره به اینکه طرح جدید ایران‌چک 50 هزار تومانی که در اواخر شهریورماه و در هفته دولت رونمایی شد در دست چاپ قرار دارد، اظهار داشت: این اسکناس از نظر ابعاد کوچک‌تر و از لحاظ طرح نیز متفاوت از نوع فعلی است.
دعوت به مناظره یک نماینده مجلس از معاون اول رییس جمهوری
نقدینه- نماینده ارومیه در مجلس شورای اسلامی در پی جوابیه دفتر اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهوری به اظهاراتش، وی را به مناظره در مورد لایحه بودجه 94 دعوت کرد.
رضا لیاقت ورز مدیر روابط عمومی بانک کشاورزی شد
نقدینه- مرتضی شهید زاده رییس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی، طی حکمی رضا لیاقت ورز را به سمت رییس اداره کل روابط عمومی این بانک منصوب کرد.
دبیر شورای عالی امنیت ملی: این گونه رفتارها بازی ناآگاهانه در زمین دشمن است
نقدینه- در پی جنجال لفظی بر سر برداشت از صندوق توسعه ملی، علی شمخانی نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی از برخی برخوردهای جناحی تنگ‌نظرانه که به بهانه نقد اقدامات اقتصادی مطرح می‌شود، انتقاد کرد و این گونه رفتارها را بازی ناآگاهانه در زمین دشمن دانست .
فلز زرد تحت فشار رشد اقتصادی آمریکا
نقدینه- افزایش رشد اقتصادی آمریکا در سال 2014 میلادی تاثیر زیادی بر رشد چشمگیر شاخص سهام بورس وال‌استریت داشته و این مساله فشار زیادی را بر قیمت طلا و سایر کالاها وارد کرده است.
2
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری نقدینه است.