امضای موافقتنامه همکاری بین تأمین اجتماعی ایران و ترکیه
نقدینه-سرپرست تیم مذاکره کننده تأمین اجتماعی از تدوین و امضای موافقتنامه همکاری بین تامین اجتماعی دو کشور ایران و ترکیه پس از پنج دور مذاکرات کارشناسی و تخصصی خبر داد.
امکان انتقال بدون محدودیت مبلغی وجوه حاصل از صادرات به روسیه
نقدینه-معاون ارزی بانک ملی ایران از امکان انتقال وجوه حاصل از صادرات کالا و خدمات به کشور روسیه از طریق میر بیزینس بانک روسیه بدون محدودیت مبلغی خبر داد.
بانک گردشگری نشان مسوولیت پذیری اجتماعی را کسب کرد
نقدینه-بانک گردشگری موفق به کسب نشان مسئولیت پذیری اجتماعی از نخستین کنفرانس ملی برند پایدار شد.
رای مجلس به نظارت بانک مرکزی بر موسسات اعتباری غیر بانکی
نقدینه-مجلس شورای اسلامی به دو فوریت استفساریه‌ای رای داد که در صورت تصویب نهایی بانک مرکزی بر موسسات اعتباری غیر بانکی می‌تواند نظارت کند.
پرداخت سود سهام شرکت پارس توشه در شعب بانک صادرات
نقدینه- پرداخت سود سهامداران شرکت پارس توشه مربوط به سال مالی منتهی به پایان اسفندماه٢٣ از طریق شعب بانک صادرات ایران آغاز شد.
طلا بخرید قیمت ها کاهش نمی یابد
تحلیلگران اقتصادی موسسه اچ اس بی سی پیش بینی کردند که ادامه نگرانی های بین المللی در خصوص وضعیت اقتصادی جهان موجب خواهد شد تا تقاضای طلا از سوی صندوق های سرمایه گذاری در کوتاه مدت افزایش یابد و این مساله مانع بزرگی برای کاهش شدید قیمت طلا خواهد بود.
معرفی تامین اجتماعی به عنوان دستگاه برتر در تعامل با دیوان عدالت اداری
نقدینه- مدیرکل امور حقوقی و دعاوی سازمان تأمین اجتماعی از معرفی این سازمان به عنوان دستگاه برتر در تعامل با دیوان عدالت اداری و کاهش شکایات از سوی دیوان عدالت اداری خبر داد و گفت: تعداد شکایات مرتبط با سازمان تأمین اجتماعی در سال 93 نسبت به سال قبل از آن 20 درصد کاهش یافته است.
برپایی کنفرانس ملی بازاریابی خدمات با حمایت بیمه آسیا
نقدینه- نخستین کنفرانس ملی بازاریابی خدمات با حمایت مالی و حضور مدیران ارشد بیمه آسیا برگزار می شود.
قدردانی بیمه دانا از رسانه های گروهی
نقدینه- مدیریت روابط عمومی بیمه دانا در پیامی به پاس تلاش های درخور توجه حوزه رسانه های گروهی، به ویژه مطبوعات، خبرگزاری ها وپایگاه های خبری ضمن قدردانی از مساعدت ها وخدمات ارزنده آنها در سال گذشته، از پوشش مناسب اخبار وگزارش های خبری این شرکت در سطح رسانه ها قدردانی کرد .
ریسک اعتباری خرده بانکداری پایین تر از سایر بخش ها است
نقدینه- نایب رییس هیأت مدیره پست بانک ایران با تاکید بر اینکه، سیستم های مالی کارا موجبات کاهش ریسک و هزینه تأمین سرمایه و منابع مالی را فراهم خواهد کرد، گفت: ریسک اعتباری در خرده بانکداری، پایین تر از سایر حوزه های بانکداری است.
خروج پول از بانک ها به سمت مسکن با کاهش نرخ سود
نقدینه- واحدهای مسکونی عرضه شده به بازار در تابستان امسال 60 درصد کمتر از سال قبل خواهد بود و در این حالی است که بخشی از نقدینگی خارج شده از شبکه بانکی در پی کاهش نرخ سود وارد حوزه مسکن می شود.
700 هزار کارگر ساختمانی تا پایان سال بیمه می‌شوند
نقدینه-وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از بیمه 700 هزار کارگر ساختمانی تا پایان سال خبر داد و گفت: امسال در نظر داریم بیمه کارگران ساختمانی را به اتمام برسانیم. بیشترین صدمات ناشی از کار مربوط به کارگران ساختمانی است و سعی ما براین است که تا پایان سال 700 هزار نفر را تحت پوشش بیمه قرار دهیم.
افزایش مقرری بیمه بیکاری به ۷۱۲هزار تومان
نقدینه- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران از افزایش مقرری بیمه بیکاری به ۷۱۲هزار تومان در سال جاری خبر داد.
تفاهم بانک ها، ملاک تصمیم گیری شورای پول و اعتبار نیست
نقدینه- وزیر اقتصاد در پاسخ به این سوال که آیا تفاهم 20درصدی بانک‌ها برای نرخ سود صحت دارد، خاطرنشان کرد: تفاهم 20درصدی بانک‌ها برای نرخ سود ملاک نیست، بلکه ملاک شورای پول و اعتبار است که تصمیم‌گیری می‌کند.
دعوت وزیر اقتصاد به مجلس تمامی ندارد
نقدینه- وزیر اقتصاد سه شنبه هفته جاری برای پاسخ گویی به سوالات ۱۷ نفر از نمایندگان مجلس راهی بهارستان خواهد شد تا در جلسه کمیسیون اقتصادی شرکت کند.
تاسیس صندوق زمین و ساختمان استارت خورد
سازمان بورس و اوراق بهادار با تقاضای شرکت گروه سرمایه­ گذاری مسکن در خصوص تاسیس صندوق زمین و ساختمان موافقت کرد.
امکان ندارد مجمع بانک ها برگزار نشود
نقدینه- مدیر اداره نظارت بر ناشران بورسی سازمان بورس درباره شایعه برگزار نشدن مجمع بانک ها گفت: مجمع بانک ها امسال برگزار می شود اما به علت این که شرکت های بزرگی هستند، در خرداد و تیر برگزار می شود.
سه شنبه هفته جاری، ایستگاه آخر تعیین نرخ سود
نقدینه- عضو شورای پول و اعتبار گفت: شورا در جلسه روز سه شنبه موضوع نرخ سود بانکی را مورد بررسی و ارزیابی قرار خواهد داد و در صورت رسیدن به جمع بندی کلی نسبت به اعلام آن اقدام خواهد کرد.
تبادل نظر رییس‌کل بانک مرکزی با مدیران عامل بانک‌ها
نقدینه-در راستای مباحث مطرح شده در هفته‌های اخیر مبنی بر لزوم هماهنگی بیشتر نرخ‌های سود بانکی با روند تحولات متغیرهای کلان اقتصادی، نشستی به منظور تبادل‌نظر و اطلاع از نقطه‌نظرات مدیران ارشد بانکی در بانک مرکزی برگزار شد.
نرخ ارز در عصر 5 اردیبهشت
نقدینه-اتحادیه طلا و جواهر تهران نرخ انواع ارز را در بازار آزاد ارز تهران در ظهر روز شنبه 5 اردیبهشت ماه سال جاری اعلام کرد.
2
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری نقدینه است.