رقم وام بازنشستگان تغییر کرد + مبلغ و شرایط دریافت

نقدینه - پیش‌بینی‌ می‌شود وام بازنشستگان تامین اجتماعی از ۲۰ میلیون به ۳۰ میلیون افزایش پیدا کند.

رتبه سوم ایران در تامین مالی بین کشورهای اسلامی

نقدینه - وزیر اقتصاد گفت: اوایل دهه ۹۰ در بحث تامین مالی اسلامی فاصله کمی با کشورهای اسلامی داشتیم، در حال حاضر نیز رتبه سوم را داریم اما با چندین سال رکود و عقب افتادگی در ابزارها و نهادها مواجه بودیم. 

حضور ۲۷ ناظر شرعی در بانک‌های کشور

نقدینه - رئیس کمیته فقهی سازمان بورس گفت: در حال حاضر ۲۷ ناظر در ۲۷ بانک کشور حضور دارند که به آموزش بانکداری اسلامی و تطبیق موضوعات تامین مالی با مبانی شرعی می‌پردازند.

پیام صریح استقبال از حراج سکه چیست؟

نقدینه - اولین حراج سکه روز گذشته آغاز شد. با وجود تاکید بر ضرورت آماده‌سازی زیرساخت‌ها برای این حراج، اما در طول اجرای آن، سامانه با قطعی‌های بسیاری همراه بود و بخشی از متقاضیان امکان احراز هویت و ثبت سفارش را نداشتند.

حرکت بیمه ملت در جاده ثبات و ثروت سازی

نقدینه - بیمه ملت به مدیرعاملی علیرضا یزدان دوست در جاده ثبات و ثروت سازی حرکت می کند و در ۱۱ ماهه نخست سال ۱۴۰۲ درآمد این شرکت از محل فروش بیمه نامه به رقم ۴۸ هزار و ۶۶۰ میلیارد و ۳۴۰ میلیون ریال رسیده که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل رشدی ۷۷ درصدی را تجربه کرده است.

منتظر صعود قیمت BTC به ۷۵ هزار دلار باشیم؟

نقدینه - روند قیمت بیت کوین در ماه فوریه به شدت صعودی بود و با رشدی ۵۱ درصدی از ۴۲ هزار دلار به بیش از ۶۴ هزار دلار رسید.

داوطبان عضویت در هیات مدیره وسرمد تا 14 اردیبهشت 1403 فرصت دارند

نقدینه- مدیرعامل و هیات مدیره شرکت بیمه سرمد از متقاضیان عضویت در هیات مدیره این شرکت دعوت کردند که تا 14 اردیبهشت ماه سال 1403 نسبت به اعلام درخواست خود اقدام کنند.

فرمول تعیین حقوق کارگران مشخص شد

نقدینه - اصل موضوع مزد منطقه‌ای یکی از ظرفیت‌های قانونی است که از دهه‌های قبل در ماده ۴۹ قانون کار وجود داشته است و به نظر می‌رسد با توجه به مذاکرات در شورای عالی کار در سال ۱۴۰۳ در دستور کار نیست و اجرایی نخواهد شد.

پیش بینی قیمت دلار ۱۴ اسفند ۱۴۰۲

نقدینه - بررسی‌ها از بازار ارز حکایت از رشد تقاضا و تعداد کم فروشندگان دلار در معاملات روز یکشنبه دارد.

رئیس کل بیمه مرکزی در همایش مالی اسلامی سخنرانی و شرکت کرد

نقدینه - همزمان با مراسم سالگرد تاسیس سندیکای بیمه گران در هتل ارم ؛ رئیس کل بیمه مرکزی در همایش مالی اسلامی سخنرانی و شرکت کرد.

اساسنامه جدید بیمه پاسارگاد در مجمع عمومی فوق‌العاده به تصویب رسید

نقدینه - مجمع عمومی فوق‌العاده بیمه پاسارگاد با موضوع تصویب اساسنامه جدید این شرکت مطابق با نمونه ابلاغی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و با حضور اکثریت ۸۸.۶۸ درصدی سهامداران برگزار شد.

پیشنهادهای بانک مرکزی ایران در دستور کار گروه بریکس قرار گرفت

نقدینه - معاون امور بین الملل بانک مرکزی در نخستین جلسه وزرای اقتصاد و روسای بانک های مرکزی عضو گروه بریکس در سال 2024 با تشریح پیشنهادهای بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران برای تاسیس سه نهاد "رتبه بندی اعتباری بین المللی" ، " نهاد مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم مستقل بریکس" و  همچنین نهاد "رتبه بندی اعتباری بین المللی" برای اعضای گروه بریکس گفت: این پیشنهادها که چندی پیش توسط بانک مرکزی ایران به رئیس دوره ای گروه بریکس ارائه شده بود در هیات مدیره این گروه با آنها موافقت شد و در دستور کار نخستین نشست وزرای اقتصاد و روسای بانک های مرکزی عضو گروه بریکس و نشست های آتی جهت بحث و بررسی قرار گرفت.

عرضه 42 میلیون سهم بیمه حافظ در پذیره نویسی عمومی

نقدینه- شرکت بيمه حافظ که با نماد  وحافظ در بازار سرمایه کشور فعال است، بیش از 42.5 میلیون سهم خود را در پذیره نویسی عمومی عرضه می کند.

پیشنهاد وزیر اقتصاد برای تشکیل کارگروه مشترک تامین مالی بین بورس و بانک مرکزی

نقدینه - وزیر اقتصاد گفت: پیشنهاد مشخص من این است که کارگروه مشترک بین بورس و بانک مرکزی و سایر اضلاع که در تامین مالی حضور دارند ایجاد کنیم و سیاست‌گذاری ها مبتنی بر پیشنهادات ارایه شده در این کارگروه باشد.

اعلام ساعت کاری بانک کارآفرین در ایام ماه مبارک رمضان
نقدینه - با تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان ساعت کاری شعب و ستاد بانک کارآفرین تغییر و اعلام شد.
قیمت دلار و یورو در مرکز مبادله ایران؛ دوشنبه ۱۴ اسفند
نقدینه - هر اسکناس دلار آمریکا به ۴۲ هزار و ۹۲۰ تومان و حواله دلار نیز به ۳۹ هزار و ۸۶۴ تومان رسید.
بیمه سرمد، 401 میلیون سهمش را پذیره نویسی عمومی می کند

نقدینه- شرکت بیمه سرمد با هدف تحقق افزایش سرمایه تصویب شده در مجمع فوق العاده، بیش از 401 میلیون سهم یکهزار ریالی خود را پذیره نویسی عمومی می کند.

با وحدت و همدلی، البرز شکوفا شد

نقدینه - نشست پایان سال شورای مدیران بیمه البرز با حضور مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره و مدیران ستادی و به منظور بررسی عملکرد یازده ماهه شرکت برگزار شد.

بازار طلا رنگ عوض کرد

نقدینه - قیمت طلا در بازار جهانی وارد روند جدید قیمتی شد.

خبر جدید سازمان هدفمندی درباره رقم واریزی یارانه‌ها

نقدینه - سخنگوی سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها درباره پرداخت اقساط وام اربعین توضیح داد.

2
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری نقدینه است.