درصد تغییرات قیمت مسکن مشخص شد

نقدینه - وقوع غیرمنتظره انتخابات ریاست جمهوری در تیرماه امسال باعث شده است، معامله‌گران از ورود به بازار مسکن امتناع کنند. آنها منتظر هستند، مشخص شود که پس از انتخابات، اتفاقات مثبتی خواهد افتاد یا خیر؟

طلا دوباره ریخت

نقدینه - قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۴۹ درصد کاهش به ۲۳۲۳ دلار و ۱۸ سنت رسید.

جدیدترین خبر درباره افزایش ۹۰ درصدی حقوق بازنشستگان

نقدنیه - علیرضا حیدری گفت: سازمان تامین اجتماعی براساس قانون برنامه مکلف به اجرای متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان است و هیچ قید و شرطی نمی‌تواند برای این تکلیف قانونی بگذارد.

آغاز مذاکرات برای آزادسازی منابع ارزی ایران در بحرین

نقدینه - مذاکرات معاون امور بین‌الملل بانک مرکزی و معاون بانک مرکزی بحرین به منظور آزادسازی منابع مسدود شده بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و سایر بانک‌های ایرانی در بحرین آغاز و تا حصول نتیجه ادامه می‌یابد.

ارز‌های دیجیتال به زیان خود ادامه می‌دهند
نقدینه - پس از اینکه بازار دارایی‌های دیجیتال دومین افت هفتگی خود را در سال ۲۰۲۴ تجربه کرد، ارز‌های دیجیتال به ضرر خود ادامه دادند.
امکان افزایش ۵۰ برابری تعهدات و کامل ترین پوشش ها با طرح ارغوان بیمه کوثر

نقدینه - بیمه کوثر به مناسبت فرارسیدن عید غدیر خم از طرح "ارغوان" در رشته بیمه‌های آتش‌سوزی رونمایی کرد.

بیمه البرز در مسیر جهش تولید با مشارکت مردم

نقدینه - آئین امضا تفاهم نامه همکاری بیمه البرز با شرکت سرمایه گذاری سیگلو در قالب بیمه های زندگی پروژه محور و با موضوع احداث پتروشیمی سیگلو برگزار شد.

چه عاملی معادله رکود بورس را بر هم می‌زند؟

نقدنیه - تشدید بدبینی همراه با تداوم بلاتکلیفی‌های اقتصادی و افزایش احتمال رشد بازارهای موازی سبب شده است بازاری که نماگر اصلی آن در ابتدای سال توفانی تاخت‌و‌تاز می‌کرد و در صدر بازدهی بازارها بود، حال کوله‌باری از ناامیدی را به فصل بهار ببرد. این موضوع را می‌توان در روند شاخص‌ها مشاهده کرد. رشد قیمت سهام با پررنگ شدن اثر ریسک‌های سیستماتیک از سوی سیاستگذار، منجر به بی‌رغبتی سرمایه‌گذاران به سهام شده است. حتی نمادهای کوچک که در هفته گذشته در صدر تقاضای معامله‌گران بودند، در این هفته فرازوفرود چندانی نداشتند و شاخص هموزن طی این هفته افت ۱.۴۹درصدی را به ثبت رساند.

غدیرخم، فصل‌الخطاب هدایت و غایت رحمت

نقدینه - مدیرعامل و اعضای هیأت‌مدیره بانک صادرات ایران در پیامی عید سعید غدیرخم را تبریک گفتند.

پیام تبریک دکتر سیدعباس حسینی مدیرعامل بانک مسکن به مناسبت فرارسیدن «عید سعید غدیر خم»
نقدینه - دکتر سید عباس حسینی مدیرعامل بانک مسکن در پیامی فرارسیدن «عید سعید غدیرخم» را به ولی امر مسلمین مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) و همه مسلمانان جهان و به ویژه شیعیان، تبریک و تهنیت گفت.
مساله افت قیمت خودرو و تعریف خسارت در بیمه بدنه

نقدینه -با توجه به اینکه وارد آمدن خسارت به وسیله نقلیه چه از طرف مالک و چه از طرف هر شخص دیگری ممکن است با وجود تعمیر و بازسازی وسیله نقلیه موجب افت یا نقص قیمت خودرو گردد و از آنجایی که با مصوبه جدید هیئت وزیران ،تامین افت قیمت قرار است در بیمه نامه شخص ثالث پیش بینی گردد ، به منظور وحدت رویه و رعایت  قانون و تامین اطمینان خاطر بیمه گذاران و همچنین ایراد فعلی ماده 19 آیین نامه 53 به نظر می رسد برآورد و پرداخت خسارت افت قیمت خودروی مقصر مشابه با خودروی زیاندیده در خسارتهای جزیی بیمه بدنه نیز ( البته با پرداخت حق بیمه اضافی ) پیش بینی و هر دو آیین نامه بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه به طور همزمان اصلاح شوند .

شفاف‌سازی بانک دی در خصوص افزایش سرمایه
نقدینه - بانک دی در خصوص روند افزایش سرمایه شفاف‌سازی کرد.
نگاهی بر عملکرد سه ماهه بنو
نقدینه - شرکت بیمه تجارت نو با نماد بنو طی سه ماهه بهار امسال، حدود 2963 میلیارد تومان درآمد حق بیمه صادره داشت که از این مبلغ 2077 میلیارد تومان آن مربوط به خرداد است که نشان از رشد 381 درصدی این متغیر در قیاس با خردادماه سال قبل دارد.
نامزد‌های ریاست جمهوری نقشه راه مشخص و روشنی برای توسعه کشور ارائه کنند
نقدینه -رئیس هیات عامل صندوق توسعه ملی گفت: متاسفانه نامزد‌های ریاست جمهوری نقشه راه کامل و دقیقی برای توسعه کشور ارائه نداده اند.
ارائه ابزارهای فناورانه با توجه به نیازهای کسب ‌و کارها صورت گیرد

نقدینه - معاون فناوری اطلاعات بانک شهر با اشاره به نقش ابزارهای فناورانه در شکل‌گیری اقتصاد هوشمند،گفت: ارائه ابزارهای فناورانه می بایست با توجه به نیازهای کسب ‌و کارها صورت گیرد.

ارتقای پذیرندگان در باشگاه مشتریان بانک سامان

نقدینه - باشگاه مشتریان بانک سامان، در تازه ترین خدمت خود، امکان ارتقای دارندگان دستگاه کارتخوان بانک سامان به رده برنزی را فراهم کرد.

مرکز داده اصلی بانک کارآفرین افتتاح شد
نقدینه - در راستای اجرای پروژه‌های توسعه زیرساخت های بانک کارآفرین، فرآیند طراحی، ساخت و راه‌اندازی مرکز داده اصلی بانک کارآفرین به عنوان یکی دیگر از پروژه های بنیادی بانک افتتاح شد.
پرداخت بیش از۳هزار میلیاردریال تسهیلات ازدواج و فرزندآوری در سه ماهه سال۱۴۰۳
نقدینه - در راستای عمل به تعهدات و الزامات بانک مرکزی، در نخستین فصل سال۱۴۰۳، بانک کارآفرین بیش از ۳ هزار میلیارد ریال تسهیلات ازدواج و فرزندآوری اعطا کرد.
نوآوری های فقهی بانک توسعه تعاون در تطبیق عملیات بانکی با موازین شرعی اثر مثبت دارد

نقدینه - مدیرعامل بانک توسعه تعاون در پنجاه و چهارمین جلسه شورای معاونین بر رعایت تطبیق عملیات بانکی با موازین شرعی در بانک توسعه تعاون تاکید نمود.

پیام مدیرعامل بانک توسعه تعاون بمناسبت عید سعید غدیر و تقارن با چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری

نقدینه - مدیرعامل بانک توسعه تعاون بمناسبت عید سعید غدیر و تقارن با چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری پیامی صادر نمود.

2
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری نقدینه است.