اروپایی ها مرتبابه دفاتر بانک خاورمیانه در تهران سر می زنند
نقدینه-بلومبرگ در گزارشی نوشته است: صندوق‌های سرمایه گذاری اروپایی مرتبا به دفاتر تهران این بانک می‌آیند و برای سرمایه گذاری پس از برداشته شدن تحریم‌ها ابراز علاقه می‌کنند.
تورم شهری 14.5 درصد شد
نقدینه-مرکز آمار ایران اعلام کرد: نرخ تورم شهری در فروردین ماه سال ۹۴ به ۱۴.۵ درصد رسید که در مقایسه با اسفند سال گذشته ۰.۳ درصد کاهش یافته است.
برای ساماندهی اقتصاد کشور برنامه جامعی داریم
نقدینه-وزیر امور اقتصادی و دارایی اعلام کرد: این وزارتخانه برای ساماندهی اقتصاد کشور از سال 93 برنامه ای جامع، مدون و با قابلیت اجرایی همراه با هشت پروژه اقتصادی تدارک دیده است.
توسعه خدمات همبانک صادرات در دستور کار سال جاری
نقدینه-​سامانه همبانک صادرات ایران(کد #٧١٩* ) با استقبال هموطنان مواجه شده به گونه ای که در اسفند ماه سال ٩٣ تعداد ٩ میلیون و ٢٣٨ هزار تراکنش موفق از طریق این سامانه به ثبت رسیده است.
دولت در ساماندهی نرخ سود تسهیلات بانکی جدی است
نقدینه-وزیر امور اقتصاد و دارایی گفت: دولت یازدهم تصمیم گرفته به صورتی جدی وارد مقوله ساماندهی نرخ سود تسهیلات بانکی شود.
تدوین ضوابط علمی، تجربی و قابلیت‌های مهارتی نمایندگان بیمه
نقدینه-ضوابط علمی، تجربی و قابلیت‌های مهارتی نمایندگان بیمه و استانداردهای آموزشی مرتبط، با هدف اصلاح الزامات مهارتی و علمی نمایندگان بیمه و همچنین اصلاح رویه اعطای مجوز نمایندگی بیمه در کشور، تدوین شد.
مراقب پیامک های کلاهبرداری باشید
نقدینه- بانک پاسارگاد در اطلاعیه ای به مشتریان هشدار داد که اطلاعات بانکی خود را در اختیار دیگران قرار ندهند و در حفظ اطلاعات بانکی خود کوشا باشند.
عقلانی نیست که سود بانکی بیش از 15 درصد باشد
نقدینه-رییس اتاق بازرگانی تهران گفت: اکنون که تورم به حدود ۱۵ درصد رسیده عقلانی نیست که سود بانکی بیشتر از آن باشد.
حال سپرده گذاران موسسه میزان همچنان میزان نیست
نقدینه-این روزها داستان تجمع و اعتراض سپرده گذاران و سهامداران موسسات اعتباری و شرکت های سهامی سرمایه گذاری در مشهد و خراسان رضوی به قدری عادی و تکراری شده که دیگر کمتر توجه کسی را به خود جلب می کند.
بررسی پیش نویس دستورالعمل فعالیت لیزینگ در انجمن شرکت های لیزینگ
نقدینه- بانک مرکزی پیش نویس دستورالعمل اجرایی تاسیس، فعالیت و نظارت بر شرکت های واسپاری را برای بررسی و اظهار نظر در اختیار انجمن شرکت های لیزینگ قرار داد.
تحلیل بازار ارز با حضور مسوولان ارزی کشور
نخستین نشست از سلسله نشست‌های تخصصی تحلیل شرایط اقتصادی کشور پس از لغو تحریم‌ها با موضوع تحلیل بازار ارز روز هشتم اردیبهشت ماه برگزار می شود.
ساخت ساعتی الماس نشان با قیمت 45 میلیاردتومان
نقدینه- جیکوب آرابو موسس برند « Jacob & Co» ساعت منحصربه‌فرد الماس‌نشانی بانام « Billionaire» را با همکاری فلاویو بریاتوره ایتالیایی مدیر سابق بخش تبلیغات کمپانی بنتون و موسس برند « Billionaire fashion label» طراحی و تولید کرد.
اجرای طرح جدید در باشگاه مشتریان بانک ملت
نقدینه- امکان دریافت 50 امتیاز نقره ای باشگاه مشتریان بانک ملت در هنگام اخذ تسهیلات سپرده اوج ملت فراهم شد.
آخرین نرخ ارز در 2 اردیبهشت
نقدینه-اتحادیه طلا و جواهر تهران نرخ انواع ارز را در بازار آزاد ارز تهران آخرین ساعات چهارشنبه 2 اردیبهشت ماه سال جاری اعلام کرد.
آخرین قیمت سکه و طلا در 2 اردیبهشت
نقدینه-اتحادیه طلا و جواهر تهران قیمت سکه و طلا را در بازار طلای تهران در اخرین ساعات چهارشنبه 2اردیبهشت ماه سال جاری اعلام کرد.
درکاهش نرخ سود بانکی به منافع سپرده‌گذاران و تسهیلات گیرندگان توجه می کنیم
نقدینه-رییس کل بانک مرکزی با اشاره به کاهش تدریجی نرخ سودهای بانکی گفت: منافع سپرده‌گذاران و تسهیلات گیرندگان را مد نظر داریم
سرپرست جدید شعب موسسه کوثر در استان کرمانشاه معرفی شد
نقدینه-طی حکمی از سوی مدیر عامل موسسه اعتباری کوثر؛ علی اصغر رئوفی به عنوان سرپرست شعب استان کرمانشاه معرفی گردید.
بانک صنعت و معدن شریک مطمئنی برای بانک ها و سرمایه گذاران خارجی است
نقدینه-مدیرعامل بانک صنعت و معدن در دیدار با سفیراسپانیا در کشورمان گفت : با توجه به نقش مهم واساسی این بانک در تامین مالی پروژه های زیر بنائی کشور ، پس از دوره تحریم میتواند شریک مناسب و مطمئنی برای بانک ها و سرمایه گذاران خارجی باشد.
موضوع حق بیمه شخص ثالث باید با همکاری بیمه مرکزی حل شود
نقدینه-رییس اتاق بازرگانی تهران با تاکید براینکه بیمه مرکزی به نظرات و انتقادات دست اندرکاران صنعت بیمه درخصوص عدم افزایش نرخ حق بیمه شخص ثالث توجه کند، گفت: تعیین نرخ حق بیمه شخص ثالث بحثی فنی است که باید با توجه به نظرات دست اندرکاران بیمه ای کشور درخصوص آن تصمیم گیری شود و باید این بحث درون صنفی با همکاری بیمه مرکزی حل شود .
327 میلیون ورقه بهادار در فرابورس معامله شد
نقدینه-در جریان معاملات امروز فرابورس ایران، 327 میلیون ورقه بهادار به ارزشی حدود یک هزار و 65 میلیارد ریال مورد معامله قرار گرفت.
2
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری نقدینه است.