اعلام ساعات کاری بانک ملت در ماه مبارک رمضان
نقدینه- بانک ملت ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و با هدف بهره مندی مطلوب کارکنان از فضایل و معنویات این ماه مبارک، چگونگی فعالیت واحد های بانک در ماه مبارک رمضان را اعلام کرد.
آمارهای اقتصای دلار را بالا کشیدند
نقدینه- در هفته گذشته ارقام اقتصادی همچون خرده فروشی و اعتماد مصرف کننده آمریکا فراتر از انتظار ظاهر شدند و عاملی برای تقویت دلار شد.
تشکیل شورای ورزش و سلامت در سازمان تامین اجتماعی
نقدینه- مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی بر لزوم توجه این سازمان به ورزش همگانی تأکید کرد و گفت: شورای ورزش و سلامت سازمان به همین منظور تشکیل شده است که برنامه‌ریزی راهبردی در ارتباط با سلامت و ورزش مستمری‌بگیران، بیمه‌شدگان و کارکنان را در دستور کار قرار دهد.
معرفی هاشمی به عنوان سرپرست معاونت اداری پشتیبانی موسسه کوثر
نقدینه- سید هادی هاشمی به عنوان سرپرست معاونت اداری پشتیبانی موسسه اعتباری کوثر معرفی شد.
شاخص کل 1000 واحد جهش کرد
نقدینه- شاخص کل با رشد 1000 واحدی (1/60 ) درصد بالا رفت و به رقم 635590 واحد رسید.
بیمه پاسارگاد 8 میلیارد ریال خسارت رانندگی داد
نقدینه- شرکت بیمه پاسارگاد مبلغ ۸ میلیارد و ۱۷۵ میلیون و ۶۵۰ هزار ریال به خانواده های متوفیان و حادثه دیدگانی که در حادثه رانندگی محور مرند - خوی جان خود را از دست داده بودند، خسارت پرداخت کرد.
مزایده سرخابی ها از دستور کار خارج شد
نقدینه- وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: با توجه به نتایج چهار مزایده گذشته، واگذاری تیم های پرسپولیس و استقلال از روش مزایده از دستور کار ما خارج شده است.
سرپرست پژوهشکده بیمه تغییر کرد
نقدینه- با حکم رییس کل بیمه مرکزی، سرپرست پژوهشکده بیمه تغییر کرد.
مشتریان مراقب کلاهبرداران باشند
نقدینه-به منظور مقابله با شگردهای کلاهبرداران و پیشگیری از تحقق اهداف مجرمان برای سوء استفاده از طریق دستگاه های خودپرداز به مشتریان هشدار داد.
بانک پاسارگاد دعوت به همکاری کرد
نقدینه-بانک پاسارگاد از کارکنان بازنشسته نظام بانکی با مدرک تحصیلی لیسانس و سابقه کار دعوت به همکاری کرد.
بانک سپه از چاپ کتاب تاریخ جامع ایران حمایت کرد
نقدینه-از مجموعه ۲۰جلدی کتاب تاریخ جامع ایران که پس از قریب به چهارده سال کوشش جمعی از محققان و نویسندگان برجسته برای نخستین بار تدوین و منتشر شده طی مراسم باشکوهی رونمایی شد.
خدمات حمایتی به نیازمندان همسان سازی می شود
نقدینه-وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دیدار با رییس کمیته امداد گفت: برای همسان سازی خدمات حمایتی دولت از اقشار آسیب پذیر و گروه های هدف کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی لایحه حمایتی واحد برای این خدمات تدوین می شود.
معامله 104 میلیون ورقه بهادار در فرابورس
نقدینه-در جریان معاملات امروز فرابورس ایران، 104 میلیون ورقه بهادار به ارزشی بیش از یک هزار میلیارد ریال مورد معامله قرار گرفت.
قراردادهای موقت زیر یکسال پا بر جا ماند
نقدینه-وزارت کار در جهت سازماندهی نیروی کار و ممانعت از عقد قراردادهای موقت دستور العملی را صادر کرد و طی آن قرار دادهای زیر یکسال را غیرقانونی دانست اما پس از یک هفته از این اقدام و با اعتراض کارفرمایان، این دستورالعمل را کان لم یکن اعلام کرد. این اقدام موجب نارضایتی و اعتراض فعالین کارگری واقع شده و معقدند اقدام اولیه وزارت کار کاملاً قانونی بوده و این وزارت خانه نمی بایست نظرش را مجددا تغییر می داد.
بلوک ۴۸ درصدی شرکت بورسی با حاشیه معامله شد
نقدینه-امروز مالک اصلی یک شرکت بورسی با حاشیه اقدام به عرضه بلوک ۴۸.۶۷ درصدی کرد که با فروش ان بلوک به همان قیمت پایه همراه و مسئله گذشته آن برطرف شد
از زمان ثبت مشخصات دانش آموزان شین آباد، پرداخت مستمری به آنان آغاز می شود
نقدینه-معاون بیمه‌ای و امور استان های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر با اشاره به دستور وزیر رفاه مبنی بر پرداخت مسمتری به 26 دانش آموز شین آبادی گفت: از زمان ثبت مشخصات این دانش آموزان، پرداخت مستمری آغاز می‌شود.
رشد 3.0 درصد اقتصاد کشور در سال 93
نقدینه-رشد اقتصادی کشور در سال 1393 به 3.0 درصد رسید.
درصورت عدم رعایت قانون سود سپرده گذاری، پروژه تحقیق و تفحص مجلس از بانک ها کلید می خورد
نقدینه-رییس کمیسیون اقتصادی مجلس، با اشاره به عدم رعایت مصوبه اخیر شورای پول اعتبار در کاهش نرخ سود سپرده گذاری از سوی برخی بانک ها و موسسات مالی و اعتباری کشور، گفت: در صورت عدم رعایت ضوابط قانونی اعلام شده از سوی شورای پول و اعتبار، پروژه تحقیق و تفحص مجلس از بانک ها کلید خواهد خورد.
راهکار متولیان بازار سرمایه برای تعادل سهام شناور
نقدینه-یک مقام مسئول در سازمان بورس گفت: آئین نامه معاملات سهام خزانه با بررسی‌‌ و پیگیری‌ اخیر در کمیته تخصصی شورای عالی بورس مطرح و برای نهایی شدن به این شورا ارسال شده است.
نمایندگان کارگری خواهان تغییر در بسته حقوق 94 شدند
نقدینه- نمایندگان کارگری با ارسال نامه ای به وزارت کار خواستار تشکیل جلسه ویژه شورای عالی کار به منظور تصمیم گیری درباره افزایش ۲۰ هزارتومانی حق بن نقدی و یا تصویب فوری افزایش حق مسکن در دولت شدند.
2
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری نقدینه است.