اجرای تجدید ارزیابی دارایی، حرکتی هوشمندانه به سمت شفافیت

نقدینه - شاهین چراغی با بیان اینکه تجدید ارزیابی دارایی‌ها نشان از آن دارد که سازمان بورس به صورت هوشمندانه در حال حرکت به سمت شفافیت است، اظهار داشت: این اقدام اخیر  سازمان بورس یک گام بسیار مثبت برای حرکت قیمت سهام شرکت‌های سرمایه‌گذاری به سمت ارزش ذاتی است که در این راستا نیز زمینه بروز رسانی صورت‌های مالی شرکت‌ها را فراهم خواهد کرد.

تجدید ارزیابی دارایی‌ها به واقعی‌تر شدن صورت‌های مالی کمک می‌کند

نقدینه - مصطفی امیدقائمی به مزایا و معایب اقدام اخیر سازمان بورس در زمینه تجدید ارزیابی دارایی هلدینگ‌ها و بانک‌ها اشاره کرد و گفت: افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها باعث واقعی‌تر شدن صورت مالی شرکت‌ها خواهد شد و در واقع کمک می‌کند تا صورت‌های مالی بهتر بتوانند نشان‌دهنده واقعیات مالی شرکت‌ها باشند.

سیگنال مهم بودجه ۱۴۰۳ به اقتصاد ایران

نقدینه - یک کارشناس اقتصادی درباره این‌که برخی معتقدند که از یک جامعه فقیر نمی‌توان مالیات بالا گرفت، می‌گوید: من معتقدم که دولت می‌تواند با مالیات، خود را اداره کند، اما نکته این‌جاست که اراده‌ای وجود ندارد که با معافیت‌های غیرضروری‌ای که داده شده یا فرارهای مالیاتی، مبارزه شود.

سیاست بانک مرکزی برخلاف گذشته، عدم انتقال مشکل از موسسات ناتراز به بانک‌های بزرگ است

نقدینه-  روابط عمومی بانک مرکزی اعلام کرد: برخلاف گذشته سیاست قطعی بانک مرکزی، عدم انتقال مشکل از موسسات ناتراز به بانک‌های بزرگ است.

باید در انتظار تداوم صعود شاخص باشیم

نقدینه -  علی جبل‌عاملی گفت: از اواسط هفته گذشته شاهد حرکت صعودی شاخص بورس بودیم و تداوم این روند با حمایت و اخبار خوب محتمل است. اکنون مجموعه بازارسرمایه در کف محدوده قیمتی قرار دارد و در صورتی که بار جدیدی به آن تحمیل نشود، باید در انتظار تداوم صعود شاخص باشیم.

بانک دی 240 میلیارد ریال از فروش املاک مازاد خود سود کرد

نقدینه - بانک دی با اعلام نتیجه مزایده املاک مازاد خود، 240 میلیارد ریال سود شناسایی کرد.

پرداخت هشت هزار و 700 فقره وام قرض‌الحسنه ازدواج و فرزندآوری توسط بانک سینا

 نقدینه - بانک سینا تا پایان آبان‌ماه سال‌جاری در حوزه تسهیلات تکلیفی، بیش از هشت هزار و 700  فقره وام قرض‌‌‌الحسنه ازدواج و فرزندآوری به مبلغ یازده ‌هزار و 529 میلیارد ریال، پرداخت کرده است.

قانون جدید چک جلوی دعواهای حقوقی و مالی را می‌گیرد
نقدینه - رئیس کل اسبق بانک مرکزی ایران گفت:قانون جدید باعث می‌شود که چک به جایگاه و کارکرد اصلی خودش یعنی ابزار پرداخت تبدیل شود.
معاون نظارت بانک مرکزی جزئیات انتقال موسسه سابق نور به بانک ملی را تشریح کرد

نقدینه - معاون نظارت بانک مرکزی با اشاره به آغاز اجرای قوانین مربوط به اصلاح نظام بانکی تاکید کرد:‌ سپرده گذاران موسسه اعتباری سابق نور هیچ نگرانی درخصوص سپرده‌هایشان نداشته باشند و از روز شنبه سپرده مشتریان این موسسه در بانک ملی ایران خواهد بود.

اطلاعیه بانک مرکزی درباره انتقال سپرده ها، داراییها، تسهیلات، کارکنان و شعب موسسه اعتباری نور به بانک ملی

نقدینه - بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در راستای برنامه اصلاح نظام بانکی کشور نسبت به انتقال سپرده‌ها، داراییها، تسهیلات، کارکنان و شعب موسسه اعتباری نور به بانک ملی ایران اقدام می‌کند.

اعلام نتیجه هجدهمین حراج اوراق مالی اسلامی دولتی و برگزاری حراج نوزدهم در سال 1402

نقدینه - ضمن اعلام نتیجه هجدهمین مرحله از حراج اوراق مالی اسلامی دولتی در سال ۱۴۰۲ (مورخ 7آذر ماه ۱۴۰۲)، به اطلاع می رساند حراج جدید اوراق یاد شده در تاریخ 14 آذر ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

پرداخت بیش از چهار هزار میلیارد تومان از مطالبات مراکز طرف قرارداد

نقدینه -مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی از پرداخت بیش از 4 هزار میلیارد تومان از مطالبات پزشکان، داروخانه‌ها و مراکز دولتی و دانشگاهی و سایر مراکز غیردانشگاهی طرف قرارداد و تلاش این سازمان برای به‌روزرسانی پرداخت مطالبات واحدهای طرف قرارداد خبر داد.

مهر تایید سهامداران بر افزایش سرمایه بیمه پاسارگاد

نقدینه -  مجمع عمومی فوق العاده بیمه پاسارگاد به منظور تصویب افزایش سرمایه ۱۰۴ درصدی تشکیل و به اتفاق آرا پیشنهاد هیات مدیره مورد تایید قرار گرفت.

طراحی بیمه درمان تکمیلی خانواده بیمه سامان، اقدامی در راستای نیاز جامعه

نقدینه - مدیر بیمه‌های درمان شرکت بیمه سامان اظهار داشت: بیمه سامان با حدود 3100 مرکز درمانی در کل کشور قرارداد همکاری دارد و بیمه شده‌های این شرکت می‌توانند با مراجعه به این مراکز از خدمات درمانی بهره‌مند شوند.

گام برداشتن در مسیر اهداف شهدا، مسئولیت همگانی است

نقدینه - دکتر اسماعیل للـه‌گانی مدیرعامل بانک رفاه کارگران گفت: شهدا در مسیر رضای خدا، حفظ ارزش‌های انقلاب اسلامی و پاسداری از میهن اسلامی جان خود را تقدیم کردند و اکنون حرکت در این مسیر مسئولیت همگانی است.

«زنگ بیمه» در مدارس استان گلستان به صدا درآمد

نقدینه - در نخستین روز از هفته بیمه و همزمان با سراسر کشور، «زنگ بیمه» در مدارس استان گلستان ، به میزبانی بیمه دی به صدا درآمد.

همایش روز ملی صنعت بیمه در کرمان برگزار می‌شود

نقدینه - مدیر بیمه سرمد استان کرمان گفت: همایش ملی صنعت بیمه ۱۱ آذر ماه با حضور نمایندگان استان کرمان در مجلس شورای اسلامی و مدیرعامل بیمه سرمد برگزار می‌شود.

طرح‌های بانک‌ها پیش از اجرا به تایید شواری فقهی می‌رسد

نقدینه - تمام طرح‌های داخلی بانک‌ها و موسسات اعتباری در زمینه تجهیز، تخصیص و ارائه خدمات که مستلزم جوانب شرعی در قرارداد است، پیش از تصویب در هیات‌مدیره و اجرا باید به تایید شورای فقهی بانک مرکزی برسد.

سقف قرض الحسنه اعطایی صندوق‌های قرض‌الحسنه چند شعبه‌ای افزایش یافت

نقدینه - سقف قرض‌الحسنه اعطايي توسط صندوق‌هاي قرض‌الحسنه چندشعبه‌اي به هر مشتري به مبلغ يك ميليارد ريال افزايش يافت.

استقبال ۲۷میلیون نفر از طرح کالابرگ الکترونیکی
نقدینه - ارتباط خوبی در طرح کالابرگ الکترونیکی بین خریدار، بانک و فروشگاه در بستر شبکه ملّی اعتبار شکل گرفته است.
2
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری نقدینه است.