تداوم سبز پوشی شاخص کل بورس در اولین روز معاملاتی هفته
نقدینه - شاخص کل بازار سرمایه که روز کاری گذشته ۱.۴ درصد رشد کرده بود، امروز نیز ۱.۳۳ درصد مثبت شد.
افتتاح شعبه جدید بانک کارآفرین در بیمارستان عرفان تهران
نقدینه - بانک کارآفرین در راستای حمایت از بخش سلامت و دارو که از برنامه‌های اصلی این بانک به شمار می‌آید، جدیدترین شعبه خود را در بیمارستان عرفان شهر تهران افتتاح کرد.
قدردانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از مدیرعامل بانک رفاه کارگران

نقدینه - همکاری سازنده و اثربخش دکتر اسماعیل للـه‌گانی مدیرعامل بانک رفاه کارگران در راه‌اندازی سامانه جامع امور مجلس و تعامل موثر این بانک در امور مجلس شورای اسلامی، مورد قدردانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی قرار گرفت.

برنامه بانک توسعه تعاون برای حمایت از ارزآوری و ارزش‌آفرینی واحدهای تولیدی

نقدینه - مدیرعامل بانک توسعه تعاون از برنامه بانک برای حمایت از ارزآوری و ارزش‌آفرینی واحدهای تولیدی خبر داد.

برنامه‌های تحولی بانک توسعه تعاون در راستای رشد تولید استان فارس

نقدینه - مدیرعامل بانک توسعه تعاون بر اجرای برنامه‌های تحولی در راستای رشد تولید استان فارس تاکید ورزید.

بسته جامع اعتباری بانک توسعه تعاون برای حمایت از فعالیت عمرانی و تولیدی شرکت فراسان

نقدینه - مدیرعامل بانک توسعه تعاون طی نشست با شرکت فراسان اعلام داشت بسته جامع اعتباری بانک برای حمایت از فعالیت عمرانی و تولیدی شرکت فراسان ارائه می گردد.

استخدام تمامی همکاران شاغل موسسه اعتباری نور در بانک ملی ایران

نقدینه-  تمامی همکاران شاغل موسسه اعتباری نور در بانک ملی ایران استخدام می شوند.

گام بلند بانک ملی ایران در مسیر حمایت از خودکفایی تولید کاغذ کتب درسی کشور

نقدینه - در راستای منویات و تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر تکیه بر توان داخلی و استعداد‌های بومی برای تقویت خودباوری ملی؛ بانک ملی ایران با حمایت های همه جانبه و ارائه خدمات و ابزارهای گسترده مالی توانست برای ایجاد و نوسازی خط تولید جدید و افزایش ظرفیت کاغذ در شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران ، کشور را در تولید کاغذ مورد نیاز کتب درسی بی نیاز و خودکفا نماید.

برگزاری هجدهمین نشست کمیته ریسک بانک ملی ایران

نقدنیه - هجدهمین نشست کمیته ریسک بانک ملی ایران در سال جاری با حضور دکتر صمد عزیز نژاد و امیر مسعود رزازان اعضای هیات مدیره بانک، دکتر شاپور محمدی و خبرگان کمیته ریسک برگزار شد.

بازدید دکتر نجارزاده از برخی شعب انتقال یافته موسسه اعتباری نور به بانک ملی ایران

نقدینه- دکتر ابوالفضل نجارزاده مدیرعامل بانک ملی ایران به همراه اعضای هیات مدیره و دیگر مسئولان به صورت سرزده از چند شعبه موسسه اعتباری نور که از امروز به بانک ملی ایران منتقل شده اند بازدید و با کارکنان و مشتریان این شعب گفت و گو کرد.

عرضه محصولات بیمه ای نوین از سوی بیمه البرز بسیار ارزشمند است

نقدینه - عضو هیات عامل و معاون توسعه مدیریت و منابع بیمه مرکزی در همایش گرامیداشت روز بیمه استان گلستان که به همت شرکت بیمه البرز و با حضور مدیرعامل این شرکت، نماینده استان گلستان در مجلس شورای اسلامی، عضو هیات عامل و معاون توسعه مدیریت و منابع بیمه مرکزی، مدیرکل بیمه سلامت و رئیس پلیس راهوراستان گلستان و جمعی از مدیران ارشد صنعت بیمه و استان گلستان برگزار شد از عملکرد خوب شبکه فروش صنعت بیمه کشور قدردانی کرد.

افزایش ۵ هزار میلیاردی اعطای تسهیلات نسبت به ماه گذشته
نقدینه - بانک سپه در آبان‌ماه امسال مبلغ ۲۰ هزار و ۲ میلیارد و ۱۲۴ میلیون ریال تسهیلات خرد پرداخت کرده است.
موسی رضایی: صنعت بیمه ایران توانست تحریم های ناعادلانه علیه این صنعت را بی اثر کند

نقدینه - همایش گرامیداشت روز بیمه استان گلستان به همت شرکت بیمه البرز و با حضور مدیرعامل این شرکت، نماینده استان گلستان در مجلس شورای اسلامی، عضو هیات عامل و معاون توسعه مدیریت و منابع بیمه مرکزی، مدیرکل بیمه سلامت و رئیس پلیس راهوراستان گلستان و جمعی از مدیران ارشد صنعت بیمه و استان گلستان برگزار شد.

نشان عالی مدیر سال به دکتر سید عباس حسینی رسید
نقدینه - در هشتمین اجلاس سراسری مدیران نمونه و موفق کشور، نشان عالی مدیر سال با عنوان مدیرتاثیرگذار سال در اقتصاد کشور، به دکتر سید عباس حسینی مدیرعامل بانک مسکن اعطا شد.
رئیس و نایب رئیس هیئت رئیسه سندیکای بیمه‌گران ایران انتخاب شدند

نقدینه - علیرضا یزدان دوست، مدیرعامل بیمه ملت و ابوالفضل آقادادی، مدیرعامل بیمه کوثر بعنوان رئیس و نایب رئیس هیئت رئیسه سندیکای بیمه‌گران ایران انتخاب شدند.

تسهیلات مشاغل خانگی ۵۰۰۰ میلیاردی شد

نقدنیه - معاون اشتغال وزیر کار ضمن اشاره به ایجاد ۹۰ هزار شغل خانگی در ۸ ماه اخیر از اختصاص ۱۰۰۰ میلیارد تومان اعتبار جدید توسط بانک مرکزی به منظور توسعه و تقویت مشاغل خانگی خبر داد و متوسط درصد تحقق مصوبات شورای عالی اشتغال در دولت سیزدهم را ۷۰ درصد ذکر کرد.

دریافت سود سهام عدالت از شرکت‌ها طی ۳ روز آینده

نقدینه - رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار جزییات تصمیم‌های جلسه شورای عالی بورس درباره مجامع شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی را تشریح کرد.

انتقال ۳۳ همت دارایی باکیفیت از موسسه نور به بانک ملی

نقدینه - معاون نظارت بانک مرکزی با تاکید بر اینکه اصلاح نظام بانکی در دستور کار اصلی این بانک قرار دارد گفت: تاکید شخص رئیس کل بانک مرکزی این است که دارایی‌های مشکل دار موسسه نور به بانک ملی منتقل نشود و حتی یک ریال ناترازی از این موسسه به بانک ملی منتقل نشده است.

پذیره‌نویسی اولین اوراق مرابحه ارزی در مرکز مبادله‌
نقدینه - ابزار پذیره‌نویسی اولین اوراق مرابحه ارزی کشور روز ۱۲ آذر در مرکز مبادله ارز و طلا با حضور رئیس کل بانک مرکزی رونمایی می‌شود.
نشست هم اندیشی نمایندگان و کارگزاران استان یزد با مدیرعامل بیمه تعاون
نقدینه -مدیرعامل بیمه تعاون، ضمن بازدید از شعبه یزد با کارگزاران، نمایندگان و همکاران این استان دیدار کرد.
2
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری نقدینه است.