تجلیل از چهره ماندگار روابط‌عمومی بانک صادرات ایران به مناسبت روز ارتباطات
نقدینه - دومین آئین تجلیل از پیشکسوتان و همکاران اداره کل روابط‌عمومی بانک صادرات ایران به مناسبت روز ارتباطات و روابط‌عمومی با تجلیل از احمد کمالی مقدم، چهره ماندگار روابط‌عمومی در مجموعه فرهنگی محمد علی مفرح برگزار شد.
استقرار فراگیر نمایندگان بیمه میهن در تمامی فرودگاه‌های کشور و ارائه خدمات بیمه‌ای به حجاج

نقدینه - استقرار فراگیر نمایندگان بیمه میهن در تمامی فرودگاه‌های کشور و ارائه خدمات بیمه‌ای به حجاج نمایندگان بیمه میهن و کادر درمانی در تمامی فرودگاه های کشور در حال خدمات رسانی به حجاج بیت اله الحرام می باشند.

جزییات جدید درباره تعطیلی آخر هفته

نقدینه - لایحه افزایش تعطیلات آخر هفته در مجلس تصویب شده و بنابراین روز شنبه به عنوان دومین روز تعطیلات آخر هفته درنظر گرفته شده است.

حرکت شاخص کل بر خلاف نقشه بازار سهام!

نقدینه - بورس تهران روز گذشته را با افزایش تراز شاخص کل و رشد تراز شاخص هم‌وزن و در کنار ورود سرمایه حقیقی 17 میلیارد تومانی به سهام پشت سر گذاشت. کاهش ارزش معاملات خرد در روز شنبه 22 درصد بود و ارزش معاملات خرد در نزدیکی کف سطح 3 همتی باقی ماند.

ورود صندوق توسعه ملی برای سرمایه‌گذاری و مشارکت در بازار سرمایه

 نقدینه - مجید شکرالهی، مدیر ارزیابی و سرمایه‌گذاری داخلی صندوق توسعه ملی با بیان این که هم‌اکنون صندوق توسعه ملی به طور مستقیم در بحث سرمایه‌گذاری و مشارکت در بازار سهام ورود کرده، گفت: این صندوق با پشتوانه ارزی که دارد می‌تواند زمینه را برای سرمایه‌گذاری ارزی در بازار سرمایه فراهم کند.

ورود و خروج سهامداران عمده ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳

نقدینه - روز معاملاتی گذشته برخی سهامداران درصدی (عمده) به شرکت‌ها ورود و برخی از شرکت‌ها خارج شدند. در این مطلب قصد داریم به معرفی این ورود و خروج‌ها بپردازیم. نکته مهم ورود و خروج سهامداران درصدی این بود که در روز معاملاتی گذشته یک شخص حقیقی به جمع سهامداران کیسون پیوسته است.

بیشترین درآمد لیزینگ اقتصاد نوین از خودروهای سبک بوده است

نقدینه - کارنامه عملکرد یکساله شرکت لیزینگ اقتصاد نوین در سال گذشته،با افزایشی ۳۱ درصدی دردرآمدهای عملیاتی این شرکت فعال در صنعت لیزینگ ، منتشر شد.

8.7 میلیارد دلار ارز برای واردات تامین شد

نقدینه - از اول فروردین ماه تا بیست و هشتم اردیبهشت ماه ۱۴۰۳، 8 میلیارد و 743  میلیون دلار ارز برای واردات کالاهای اساسی، دارو، کالاهای تجاری و بازرگانی، واردات در مقابل صادرات و خدمات تامین شده است.

۸ هزار خودروی وارداتی برقی آماده عرضه است

نقدنیه - رئیس سازمان توسعه تجارت ایران با اعلام این خبر که حدود ۸ هزار خودروی وارداتی برقی آماده عرضه است، گفت: شرکت‌های واردکننده خودرو برقی می‌توانند خارج از سامانه جدیدی که برای فروش خودروهای برقی باز شده، خودرو بفروشند، اما بسیاری از شرکت‌ها ترجیح می‌دهند در سامانه خودرو بفروشند و بر قیمت هم نظارت وجود داشته باشد.

سرمایه "وتعاون" به ثبت رسید

نقدینه - شرکت بیمه تعاون از ثبت افزایش سرمایه در مرجع ثبت شرکت‌ها خبر داد.

امکان ثبت‌نام در طرح‌ فروش خودروهای وارداتی برقی از طریق بانک اقتصادنوین فراهم شد

نقدینه - با آغاز طرح فروش خودروهای وارداتی برقی در سامانه یکپارچه وزارت صمت، امکان ثبت‌نام در این طرح با استفاده از حساب وکالتی برای دارندگان حساب در بانک اقتصادنوین فراهم شد.

شورای سیاست گذاری اطلاع رسانی صنعت بیمه راه اندازی خواهد شد

نقدینه - آئین پاسداشت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی از سوی بیمه مرکزی و با حضور دکتر علی استاد هاشمی، دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران،  مدیران عامل و روسای روابط عمومی شرکت های بیمه برگزار شد.

موافقت حسابرس و بازرس قانونی با افزایش سرمایه بنو

 

نقدینه - اظهارنظر حسابرس و بازرس قانونی نسبت به گزارش توجیهی هیئت مدیره در خصوص افزایش سرمایه شرکت بیمه تجارت‌نو در سامانه کدال منتشر شد.

حمایت‌های بانک رفاه کارگران از خانواده و جوانی جمعیت مورد تقدیر قرار گرفت

نقدینه - با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از بانک رفاه کارگران به عنوان یکی از دستگاه‌های برتر تابعه این وزارتخانه در عمل به تکالیف قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت تقدیر شد.

طرح "کارگشا" بانک رفاه کارگران تمدید شد

در راستای حمایت از تولید ملی و اشتغالزایی و با هدف ارائه خدمات مطلوب و متمایز به مشتریان، طرح «کارگشا» بانک رفاه کارگران بازنگری و تمدید شد.

طرح تسهیلاتی "میز کارگزاری" بانک رفاه کارگران بازنگری و تمدید شد

نقدینه - در راستای هم‌افزایی بیش از پیش بازار پول و سرمایه و بهره‌برداری متقابل این دو بازار از ظرفیت‌های یکدیگر به‌منظور کمک به تأمین مالی بنگاه‌های اقتصادی و نیل به اهداف عالی اقتصاد کلان کشور، طرح تسهیلاتی "میز کارگزاری" بانک رفاه کارگران بازنگری و تمدید شد.

سرمایه بانک رفاه کارگران ۳۳ برابر شد

نقدینه - همزمان با اتخاذ سیاست جدید بانک مرکزی برای کنترل ترازنامه بانک ها به منظور مهار رشد نقدینگی و تورم، چهره بسیاری از بانک های کشور نیز تغییر کرده است به طوری که تعدادی ازآنها از وضعیت زیان به سوددهی رسیده‌اند.

هدف بانک رفاه کارگران حمایت از تولید ملی و اشتغالزایی است

نقدینه - مدیرعامل بانک رفاه کارگران گفت: امروز بحث ذینفع واحد اشخاص مرتبط بانک به حدی رسیده که می‌تواند به پروژه‌های بزرگ واحد و صنایع بالا دستی ورود کند.

عملکرد موفق بانک مرکزی در کنترل نرخ ارز
نقدینه- کامران ندری گفت: بانک مرکزی در کنترل رشد نقدینگی و تثبیت نرخ ارز تا الان موفق بوده است.
بخش تعاون می تواند بستر ساز مشارکت مردم در راستای جهش تولید باشد

نقدینه - مدیر عامل بانک توسعه تعاون در گردهمایی متولیان اجرایی بخش تعاون با رویکرد توسعه تعاون بستر ساز مشارکت مردم در جهش تولید در مشهد مقدس اعلام کرد: بخش تعاون می تواند بستر ساز مشارکت مردم در راستای جهش تولید باشد.

2
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری نقدینه است.