موسسه توسعه مجوز تاسیس 4 شعبه گرفت
نقدینه- در حالی که رییس کمیسیون اصل نود از احتمال انحلال موسسه توسعه خبر داده بود، روابط عمومی این موسسه از موافقت بانک مرکزی با درخواست موسسه اعتباری توسعه برای تاسیس چهار شعبه و یک باجه با هدف افزایش حجم و سطح فعالیت های خود در سراسر کشور خبر داد.
تشکیل کمیته 5 نفره برای افزایش سرمایه بانک ها
نقدینه- کمیته ای مرکب از رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، وزرای امور اقتصادی و دارایی، صنعت، معدن و تجارت، جهاد کشاورزی و رییس کل بانک مرکزی به منظور تخصیص وجوه برای افزایش سرمایه بانک‌ها تشکیل خواهد شد.
رییس کمیسیون اصل نود مجلس: انحلال موسسه توسعه در دستور کار است
نقدینه- در حالی که وزیر اقتصاد و رییس کل بانک مرکزی هر دو تاکید دارند که انحلال بانک و موسسه اعتباری امری بسیار حساس و پیچیده است و به راحتی نمی توان بانکی را منحل کرد رییس کمیسیون اصل نود مجلس از یک موسسه اعتباری در این زمینه نام برد.
شاخص باز هم افتاد
نقدینه- در پایان معاملات روز یکشنبه بازار سرمایه، شاخص بورس با افت 542 واحدی تا ارتفاع 71 هزار و 170 واحد پایین آمد تا نگرانی سهامداران همچنان تداوم داشته باشد.
اصل تحریم های صنعت بیمه کشور هنوز برداشته نشده است
معاون بیمه های اتکایی و امور بین الملل بیمه مرکزی گفت: اگر چه ما در شرایط تحریم نیز با صنعت بیمه در خارج از کشور همکاری بیمه ای و اتکایی داریم اما اگر تحریم ها برداشته شود، قطعا این همکاری ها را گسترش می دهیم و مایلیم که حتما ارتباطات خارجی خود را با شرکت های اتکایی و بیمه گران اتکایی بزرگ دنیا انجام دهیم
پاسارگاد، بیمه نامه آتش سوزی یک میلیارد ریالی هدیه می دهد
نقدینه- شـرکت بیمه پاسارگاد در راستای اصل مشتری مداری و ارج نهادن به اعتماد هموطنان، از نیـمه آذر مـاه سال جاری گواهی بیمه آتش سوزی منزل مسکونی هدیه می دهد.
برپایی جشنواره فروزانفر با حمایت بانک پاسارگاد
نقدینه- دومین جشنواره جایزه بدیع الزمان فروزانفر، با مشارکت بانک پاسارگاد به عنوان حامی اصلی و حضور چهره‌های ادبی و فرهنگی ایران برگزار شد.
تولید 40 درصد فولاد و سیمان کشور با حمایت بانک سپه
مدیرعامل بانک سپه با بیان اینکه مأموریت های خطیری همچون طرح خرید تضمینی گندم به بانک سپه سپرده می شود گفت: این بانک به عنوان یک بانک تجاری علاوه بر حضور غیر مستقیم دارای حضور مستقیم در عرصه های مختلف اقتصادی از این جمله تولید 40 درصد فولاد، 70درصد سنگ آهن و 40 درصد سیمان کشور است.
آمادگی بانک مسکن برای تامین مالی پروژه های نیمه تمام
نقدینه- مدیر شعب بانک مسکن استان قزوین با تاکید برآمادگی بانک مسکن جهت پرداخت تسهیلات به پروژه های نیمه تمام مسکن مهر استان افزود: پرداخت وتامین مالی واحدهایی که از سوی اداره کل راه وشهر سازی استان به بانک معرفی شود از محل وصولی های واحدهای فروش اقساطی شده همچون گذشته ادامه خواهد داشت.
اعطای 28.000 میلیارد ریال تسهیلات در بانک توسعه صادرات
مدیریت امور برنامه ریزی و بهبود روشها در بانک توسعه صادرات با ارائه گزارشی، عملکرد هفت ماهه این بانک را تا پایان مهرماه در حوزه های مختلف ارائه تسهیلات و خدمات منتشر کرد.
صادقی گلمکانی مشاور وزیر اقتصاد شد
نقدینه- احمدصادقی گلمکانی به عنوان مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی منصوب شد.
حقوق و دستمزد بیش از 1.115.000 تومان مشمول مالیات می شود
نقدینه- طبق لایحه پیشنهادی بودجه ۹۴ معافیت مالیاتی حقوق و دستمزد ماهانه یک میلیون و ۱۱۵ هزار تومان در نظر گرفته شده که در سال ۱۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان می‌شود.
شناسایی مقصران فراری حادثه با کمک پلیس راهور
نقدینه- مدیرعامل صندوق تامین خسارت‌های بدنی از برنامه این مجموعه برای شناسایی مقصران حوادث رانندگی که از صحنه تصادف فرار کرده‌‌اند با همکاری پلیس راهور خبر داد.
دولت منضبط باشد تورم زیر 20 درصد دور از دسترس نیست
نقدینه- رییس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات در مورد تحقق اظهارنظر رییس جمهوری مبنی بر کاهش نرخ تورم تا زیر ۲۰ درصد تا پایان سال ۹۳ گفت: اگر دولت مقید به انضباط مالی باشد، کاهش نرخ تورم تا زیر ۲۰ درصد دور از دسترس نیست.
سقف انتقال وجه در نت بانک سامان 100 میلیون تومان شد
نقدینه- بانک سامان در راستای سهولت و آسایش بیشتر مشتریان خود، سقف انتقال وجه ساتنا و پایا را در نت‌بانک سامان تغییر داد.
نرخ انواع ارز در صبح روز 16 آذر 93
نقدینه- نرخ انواع ارز در بازار آزاد ارز تهران در صبح روز یکشنبه 16 آذرماه سال جاری اعلام شد.
قیمت طلا و سکه در صبح 16 آذر 93
نقدینه- نرخ انواع سکه و طلا در بازار طلای تهران برای صبح روز یکشنبه 16 آذرماه سال 93 اعلام شد.
سپرده گذاری یک میلیارد دلاری صندوق توسعه ملی نزد بانک توسعه صادرات
نقدینه- رییس جمهوری با بیان اینکه در برنامه خروج از رکود سیاست‌های مختلفی را برای توسعه صادرات غیرنفتی تصویب کردیم، تصریح کرد: مقرر شده است که صندوق توسعه ملی مبلغ یک میلیارد دلار نزد بانک توسعه صادرات سپرده‌گذاری کند تا نیاز صادر کنندگان برای بازاریابی و ورود به بازار هدف تأمین شود.
مساله بنگاه داری بیشتر مربوط به بانک های دولتی است
نقدینه- عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: بنگاه‌داری بانک‌ها بیشتر درباره بانک‌های دولتی و نه خصوصی است چون در بانک‌های خصوصی سرمایه برای اشخاص بوده و اقتصاد و سرمایه آزاد است و نمی‌توان به آنها گفت که بنگاه‌داری نکنند پس بیشتر، بانک‌های دولتی نباید به این حوزه وارد شوند.
فاینانس 35 میلیارد دلاری در بودجه 94
نقدینه- دولت، معادل ریالی فاینانس 35 میلیارد دلاری را در سال ۱۳۹۴ پیشنهاد کرد.
2
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری نقدینه است.