افزایش 125 درصدی سرمایه در دستور کار تجارت الکترونیک پارسیان
نقدینه- سهامداران شرکت تجارت الکترونیک پارسیان امروز عصر درباره افزایش سرمایه این شرکت تصمیم می گیرند.
نظام بانکی ارز صادرات را دریافت نمی‌کند
نقدینه - رییس کمیسیون حمل و نقل اتاق بازرگانی ایران گفت: با توجه به اینکه ارز حاصل از صادرات در نظام بانکی وارد نمی شود، دولت ارز صادر‌کنندگان را به نرخ روز خریداری و معادل ریالی آن را براساس نرخ ارز آزاد محاسبه کند.
با افزایش پایه سنوات موافقت شد
نقدینه - رئیس کارگروه مزد مجمع عالی نمایندگان کارگران ایران، از موافقت وزیر کار و نمایندگان کارگری با افزایش پایه سنوات کارگران در سال جاری خبر داد و گفت: با وجود مخالفت نمایندگان کارفرمایی با افزایش میزان پایه سنوات پیش بینی می شود با موافقت نمایندگان دولت و کارگر پایه سنوات در سال جاری افزایش یابد.
نرخ تورم به 18.2 درصد رسید
نقدینه- اداره آمار اقتصادی بانک مرکزی «شاخص بهای کالاها و خدمات مصرفی در مناطق شهری ایران» را منتشر کرد که بر این اساس روند کاهشی نرخ تورم همچنان ادامه دارد.
جداسازی دهک های نهم و دهم در کاهش فقر موثر است
نقدینه - زمزمه آغاز اجرای فاز سوم هدفمندی یارانه در حالی شنیده می‌شود که هنوز اقدامی برای حذف 10 میلیون پردرآمد از سوی دولت صورت نگرفته است، اقدامی که اگر تحقق یابد شاهد توزیع عادلانه درآمد و کاهش فقر در جامعه خواهیم بود.
همه 20 نوع جرم منشاء پولشویی، در ایران نیز جرم محسوب می شود
نقدینه - چهارمین کارگاه آموزشی مبارزه با پولشویی برای مدیران و کارشناسان مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس آگاهی ناجا در وزارت امور اقتصادی و دارایی برگزار شد.
بیمه دانا 82 ریال سود سهم پیش بینی کرد
نقدینه - شرکت بیمه دانا در جدیدترین پیش‌بینی درآمد هر سهم مالی منتهی به 29 اسفند ماه 1393 با سرمایه 1020373 میلیون ریال مبلغ 82ریال به ازای هر سهم اعلام کرد.
سوداگران در پی سهام ارزشمند
نقدینه - سقوط ١٢٠٨ واحدی (۵/١ درصدی شاخص کل) زوایای تاریک و مشکوکی با خود داشت.
برگزاری مجمع عمومی بانک مرکزی با حضور رییس جمهوری
نقدینه - پس از چند ماه تاخیر مجمع عمومی بانک مرکزی هفته آینده در ساختمان این بانک با حضور رئیس جمهوری برگزار شود.
سفته و برات، چک را به گوشه رینگ راندند
نقدینه - بی‌اعتمادی بخشی از فعالان اقتصادی و بنگاه‌ها به اعتبار چک باعث شده تا فروش سفته و برات در فعالیت‌های اقتصادی به‌ویژه شهر تهران افزایش پیدا کند.
دولت نمی تواند نرخ سود بانکی را دستوری تعیین کند
نقدینه - وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: دولت در موضع و مقامی نیست که به صورت دستوری نرخ سود سپرده و تسهیلات را تعیین کند.
حرکات رییس کل در شطرنج ارزی
نقدینه- رییس کل بانک مرکزی در اظهارات روز گذشته خود، موضوعاتی را بیان کرد که پرسش‌هایی را در خصوص سیاست‌گذاری ارزی این نهاد مطرح می‌کند. بخش نخست این اظهارات، به قیمت‌گذاری نرخ ارز در بودجه سال 1394 مربوط می‌شود که سیف در این بخش، از پیش‌بینی دلار 2850 تومانی در بودجه سال آینده سخن گفته است. نرخ دلار در بودجه سال جاری، به میزان 2650 تومان تعیین شده بود و نرخ دلار مربوط به بودجه سال گذشته نیز، 2450 تومان بود.
نرخ ارز در صبح 5 آذر
نقدینه - نرخ انواع ارز در بازار آزاد ارز تهران در صبح روز چهارشنبه 5 آذر ماه سال جاری اعلام شد.
قیمت طلا و سکه در صبح 5 آذر
نقدینه - قیمت انواع سکه و طلا در بازار تهران در روز چهارشنبه 5آذرماه سال جاری اعلام شد.
رقص طلا حول محور 1200 دلار
نقدینه- مهم‌ترین خبر بازارهای جهانی ارز همچنان نوسان اونس طلا حول محور مرز روانی 1200 دلار است. در این شرایط برخی از احتمال گذار طلا از سطوح به نسبت پایین در درازمدت می‌گویند، گرچه بسیاری از پیش‌بینی‌ها کاهشی مانده است.
بیش از 3 میلیون قبض در بانک صادرات پرداخت شد
نقدینه - بانک صادرات ایران در مهر ماه ١٣٩٣، ٣ میلیون و ٥٢٥ هزار قبض خدمات شهری مشتریان را دریافت کرد.
پتانسیل بازار سرمایه برای ریزش بالا
نقدینه- بورس اوراق بهادار تهران روز دوشنبه مجددا با نشان دادن حاکمیت احساس به جای تحلیل و پیروی از «هیجان صف» با کاهش شاخص مواجه شد. به‌طوری‌که شاخص کل بورس تهران با افت هزار و 208 واحدی (معادل 59/1 درصد) به کانال 74 هزار واحد رسید و در رقم 74 هزار و 740 واحد قرار گرفت.
بدهکار بزرگ در چنگال پلیس گرفتار شد
نقدینه- فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: فردی که میلیاردها ریال به بانک های یاسوج بدهکار بود، پس از حدود ۱۰ سال فرار از سوی پلیس امنیت عمومی کهگیلویه و بویراحمد در استان یزد دستگیر شد.
دست دولتی ها برای انتشار اوراق مشارکت یا صکوک باز شد
نقدینه- نمایندگان در نشست علنی عصر روز سه شنبه مجلس رسیدگی به طرح احکام دائمی لوایح بودجه‌های سنواتی را ادامه دادند و چند بند از ماده 37 این طرح را پس از بحث و بررسی به تصویب رساندند.
نرخ صفر مالیاتی جایگزین معافیت مالیاتی می شود
نقدینه- سازمان امور مالیاتی اعلام کرد: در راستای شفافیت اقتصادی و منطق اقتصاد، نرخ صفر درصد مالیات به جای معافیت مالیاتی برای شرکتهای مشمول در نظر گرفته شود.
2
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری نقدینه است.