سرمایه گذاری امید نه سود کرد نه زیان
نقدینه- شرکت مدیریت سرمایه گذاری امید در دوره یک ماهه منتهی به 30 دی ماه 93 از بابت واگذاری تعدادی از سهام چند شرکت بورسی هیچ سود و زیانی کسب نکرد.
سرمایه گذاری مسکن در دی ماه هیچ سهمی را نفروخت
نقدینه- شرکت گروه سرمایه گذاری مسکن(سرمایه گذاری مسکن) در دوره یک ماهه منتهی به 30 دی ماه 93 سهام هیچ شرکت بورسی را واگذار نکرد.
کاهش نرخ بهره مالکانه به 25 درصد
نقدینه- ایرج ندیمی یکی از اعضای کمیسیون تلفیق بودجه مجلس درباره مصوبه این کمیسیون در خصوص کاهش 17 درصدی نرخ بهره مالکانه معادن گفت: نتیجه جلسه روز گذشته این شد که عدد مد نظر دولت یعنی 1300 میلیارد تومان رد نشود، اما میزان بهره مالکانه که پیش از این 30 درصد بود بازنگری شد و با توجه به شرایطی که در بخش معادن و صادرات بود به 25 درصد تقلیل پیدا کرد.
آخرین نرخ ارز در 7 بهمن
نقدینه -نرخ انواع ارز در بازار آزاد ارز تهران در عصر روز سه شنبه 7بهمن ماه سال 93 اعلام شد.
آخرین قیمت طلا و سکه در 7 بهمن
نقدینه -قیمت سکه و طلا در بازار طلای تهران در عصر روز سه شنبه 7بهمن ماه سال 93 اعلام شد.
جزییات شاخص بهای تولید کننده در ایران
نقدینه - اداره آمار اقتصادی بانک مرکزی شاخص بهای تولید کننده در ایران را اعلام کرد.
انتشار 200 میلیون یورو صکوک ارزی در آینده ای نزدیک
نقدینه- مدیرعامل بانک صنعت و معدن از انتشار 200 میلیون دلار صکوک ارزی از سوی این بانک در آینده ای نزدیک خبر داد.
سهم 7 درصدی بخش آی تی از هزینه های بانک ها
نقدینه -مدیرعامل شرکت خدمات انفورماتیک گفت: انتظار شبکه بانکی از شرکت‌های آی تی، سرویس دهی فراتر از 99 درصد است و این در حالی است که 7 درصد هزینه های بانکهای کشور در بخش آی تی صرف می شودکه مدیران ارشد بانکها باید به این موضوع توجه کنند.
600 میلیون تراکنش با استفاده ازموبایل صورت گرفته است
قائم مقام مدیرعامل همراه اول گفت: در 6 ماه نخست امسال 3.4 میلیارد تراکنش در شبکه پرداخت کشور صورت گرفته است که 600 میلیون آن بر بستر موبایل بوده است.
نرخ تورم دی ماه اعلام شد
نقدینه -مرکز آمار ایران، نرخ تورم در دوازده ماهه منتهی به دی ماه جاری را ۱۵.۸ درصد و نرخ تورم نقطه‌ای را ۱۴.۴ درصد اعلام کرد.
دولت 3 هزار میلیارد از بدهی های دولت های قبلی را به بانک پرداخت کرد
نقدینه - برای تقویت توان تسهیلات دهی بانک ها به بخش تولید دولت یازدهم بخشی از بدهی به جامانده از دولت های قبل به بانک ها را به صورت نقدی پرداخت کرد.
به روز رسانی دانش ومهارت کارکنان بانک ضروری است
نقدینه -مدیر مرکز آموزش و پژوهش بانک توسعه تعاون یادگیری مستمر کارکنان این بانک با هدف به روز رسانی دانش و مهارت آنان را ضروری دانست.
6 موسسه مالی تا پایان سال مجوز می گیرند
نقدینه -معاون نظارتی بانک مرکزی با بیان اینکه دور زدن نرخ‌های سود بانکی در بازار پول مشاهده می‌شود، گفت: 6 موسسه تا پایان سال مجوز فعالیت خود را دریافت می‌کنند.
هند هم علاوه بر چین به ایران خط اعتباری می دهد
نقدینه- مدیرعامل بانک صنعت و معدن از استفاده این بانک از خط اعتباری هند علاوه بر خط اعتباری چین خبر داد و گفت: بر اساس توافقنامه دولت های ایران و هند و بانک های مرکزی دو کشور، قرار است یک خط اعتباری در اختیار بانک های ایرانی قرار داده شود.
تاسیس بانک مشترک ایران و روسیه
نقدینه- سفیر ایران در روسیه گفت: ایران و روسیه قصد دارند یک حساب یا بانک مشترک ایجاد کنند تا پرداخت ها در زمینه مبادلات دو کشور به ریال و روبل انجام شود.
سازمان مبارزه با مفاسد اقتصادی تشکیل می‌شود
نقدینه- نماینده مردم تهران در مجلس از طرح تشکیل سازمان مبارزه با مفاسد اقتصادی در مجلس خبر داد.
آموزش 7میلیون خدمت الکترونیک به 2.5 میلیون مشتری تا پایان سال
نقدینه- مدیرعامل بانک ملت گفت: مدل جدید بانکداری این بانک با هدف ارائه خدمات بهتر و افزایش رضایت مشتریان و بر اساس شناخت سلایق و نیازهای آنان طراحی شده است.
5 اختراع جدید به فهرست عرضه بازار دارایی فکری فرابورس اضافه شد
نقدینه- پنج اختراع جدید به فهرست عرضه بازار دارایی فکری فرابورس ایران اضافه شد و تعداد اختراعات و طرح‌های صنعتی حاضر در این فهرست به 25 عدد رسید.
رشد 13 درصدی شاخص کل بورس
نقدینه -شاخص کل بورس و اوراق بهادار در پایان معاملات روز جاری(سه شنبه) با 13 واحد افزایش به 65 هزار و 127 واحد رسید.
دولت باید با رویکردی ویژه‌ به بانک ها بپردازد
نقدینه- رییس هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران (سمگا) تاکید کرد: اقتصاد ایران بانک محور است بنابراین دولت باید با رویکرد ویژه‌ای به این بخش بپردازد.
2
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری نقدینه است.