نشست علمی قاعده گذاری نظام ارزی در اقتصاد مقاومتی

با حضور آگاهان نظام پولی برگزار می شود

نشست علمی قاعده گذاری نظام ارزی در اقتصاد مقاومتی

نقدینه - نخستین نشست علمی قاعده گذاری نظام ارزی در اقتصادمقاومتی از سلسله نشست های اقتصادمقاومتی بانک انصار، در سالن همایش ساختمان مرکزی این بانک برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری نقدینه، این نشست با هدف آسیب شناسی نظام ارزی کشور و تنظیم قواعد سیاست های ارزی منطبق با اصول اقتصادمقاومتی، تحلیل های نظری و تجربی در نظام ارزی باضرورت توسعه آن در ادبیات اقتصادمقاومتی، بررسی پویایی های سیاست های ارزی برپایه قاعده گذاری در بانکداری و بازار ارز ایران، طرح مباحث قاعده گذاری در نظام بانکداری کشور براساس پیش بینی نوسان های نرخ ارز و بحران های مالی و طرح مباحث مدیریت ارزی در بانک انصار به عنوان الگوی بانکی در اقتصادمقاومتی برگزار می شود.

 در این همایش همچنین میزگرد و جلسه پرسش و پاسخ  حول محورهای مطرح شده در سخنرانی ها با حضور اصغرابوالحسنی،  مینوکیانی راد،  ابراهیمی، محمدرضا رنجبرفلاح،  الله داد سیف،مهدی یزدانی، محمدواعظ برزانی، کمیل طیبی و صادق طوسی معاون بین الملل بانک انصار برگزار می شود و حاضران می توانند پرسش های خود را مطرح کنند.

 ابراهیمی مدیرعامل بانک انصار ریاست این نشست، حجت الله هاشم بیگی دبیر علمی نشست و مینوکیانی راد،  طیبی،  یزدانی و واعظ برزانی اعضای نشست مذکور را تشکیل می دهند. 

https://naghdineh.ir/page/2178/
لینک مطلب :
چاپ print version