موسسه بدون مجوز فرشتگان، 29 درصد سود می دهد

اعتراف شجاعانه رییس شعبه در برنامه پایش

موسسه بدون مجوز فرشتگان، 29 درصد سود می دهد

نقدینه- در حالی که موسسه مالی و اعتباری فرشتگان، مجوز بانک مرکزی را ندارد هم اکنون به سپرده های خود سود ۲۹ درصد می دهد .

به گزارش پایگاه خبری نقدینه،‌ در  برنامه تلویزیونی پایش هفته جاری، در تماس ضبط شده ای که با مسوول شعبه موسسه مالی و اعتباری فرشتگان گرفته شد، از وی پرسیده شد که هم اکنون نرخ سود سپرده های این موسسه چقدر است که وی گفت: نرخ سود سپرده های موسسه مالی و اعتباری فرشتگان  29 درصد است .
مسوول این شعبه در پاسخ به اینکه ایا شما تحت نظارت بانک مرکزی هستید یا نه گفت: بله ما تحت نظارت بانک مرکزی هستیم و هیچ ترسی نداریم که این سود را به سپرده های خود می دهیم . موسسه ما یک موسه قدیمی است و شما با مراجعه به شعبه ما در خیابان فاطمی روبه روی وزارت کشور پول خود را در موسسه ما سرمایه گذاری کنید .
بعد از پخش این صوت ، مجری برنامه گفت : موسسه مالی و اعتباری فرشتگان در حال حاضر 29 درصد سود می دهد و ادعا می کند معتبر است و تحت نظر بانک مرکزی است ، بانک مرکزی سود سپرده ها را مشخصاً تعیین کرده و قطعا این سودها مورد تایید بانک مرکزی نیست . بانک مرکزی باید با این گونه موسسات برخورد کند .

به گزارش تسنیم، بانک مرکزی در سایت خود اعلام کرده است، "در راستای شفاف سازی و اطلاع‌رسانی صحیح به هموطنان گرامی، فهرست بانک ها و موسسات اعتباری و سایر نهادهایی که مجوز تاسیس و فعالیت آنها توسط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران صادر و تحت نظارت قرار گرفته‌اند، در این سایت اعلام می‌گردد. توجه به این مهم ضروری است که بانک‌ها و موسسات اعتباری یا سایر نهادهایی که نام آنها در فهرست قرار ندارد، دارای مجوز از این بانک نبوده  و مسئولیت ناشی از عملکرد ناصحیح آنها مستقیماً متوجه کسانی می‌شود که به این موسسات مراجعه داشته‌اند."

با بررسی هایی که در سایت بانک مرکزی انجام شده است، نام موسسه مالی و اعتباری فرشتگان در فهرست بانک‌ها و موسسات مجاز وجود ندارد.

 

 

https://naghdineh.ir/page/2177/
لینک مطلب :
چاپ print version