هنرمندان، نویسندگان و روزنامه نگاران بیمه تکمیلی می شوند

با امضا تفاهمنامه میان بیمه ایران و صندوق هنر

هنرمندان، نویسندگان و روزنامه نگاران بیمه تکمیلی می شوند

نقدینه_ به موجب تفاهم نامه ای که امروز میان صندوق اعتباری هنر و بیمه ایران منعقد شد، هنرمندان، نویسندگان و روزنامه نگارانی که عضو صندوق هنر هستند می توانند از خدمات بیمه تکمیلی استفاده کنند.

به گزارش پایگاه خبری نقدینه، در تفاهمنامه ای که میان محسن پورکیانی، مدیرعامل بیمه ایران و خلیل ارجمندی مدیرعامل صندوق اعتباری هنر امضا شد، تمام اعضا صندوق هنر که شامل هنرمندان، نویسندگان و روزنامه نگاران می شوند؛ می توانند از خدمات بیمه تکمیلی درمانی استفاده کنند.

در این مراسم مدیرعامل بیمه ایران اعلام کرد: قرار براین شد که بیمه ایران خدمات بیمه تکمیلی خود را به کارکنان، مشتریان و اعضا صندوق هنر ارائه کند.

وی خاطر نشان کرد: بیمه ایران بدین ترتیب به ایفای بخشی از مسیولیتهای اجتماعی خود نیز خواهد پرداخت.

در این مراسم خلیل ارجمندی، مدیر عامل صندوق هنر نیز با اشاره به این که صندوق هنر تاکنون 47 هزار عضو پذیرفته، افزود: صندوق هنر در راستای ارائه خدمات به اعضا خود با بیمه ایران وارد مذاکره شد و قصد بر این است که علاوه بر بیمه درمانی تکمیلی از سایر خدمات بیمه ای نیز برای اعضا خود از طریق بیمه ایران امکاناتی ایجاد کنیم.
وی از دلایل انتخاب بیمه ایران برای این منظور به سیستم جامع و متمرکز بیمه ایران در سراسر کشور اشاره کرد و گفت: برای استفاده از خدمات بیمه ایران نیازی به معرفی نامه نیست و به خاطر وجود سیستم جامع این بیمه بسیاری از مشکلات و کاغذ بازی ها حذف شده است.
ارجمندی همچنین گستردگی فعالیت بیمه ایران را یکی دیگر از دلایل انتخاب مطرح کردو افزود: از آن جایی که قصد ما ارائه خدمات در سرتاسر کشور است، بیمه ایران به علت داشتن نمایندگی های فعال در سراسر کشور گزینه مناسبی بود. ضمن این که 80 درصد مراکز درمانی کشور تحت پوشش بیمه ایران هستند.
ارجمندی در ادامه گفت: نرخ توافقی بیمه ایران هم برای ارائه خدمات نرخ معقولی بود و به همین دلیل ما با هم برای امضا این تفاهم نامه به توافق رسیدیم.

https://naghdineh.ir/page/18057/
لینک مطلب :
چاپ print version