فرزندتان را به مدرسه غیرانتفاعی بفرستید 10 میلیون وام بگیرید
نقدینه - مدیرکل مدارس غیر دولتی وزارت آموزش و پرورش گفت: به دانش آموزان مدارس غیر دولتی وام ۱۰میلیون تومانی برای پرداخت شهریه پرداخت خواهد شد.
احضار بدهکاران دانه درشت به مجلس
نقدینه- عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: یکی از اقدامات کمیسیون اصل ۹۰ مجلس این است که بدهکاران دانه درشت به بانک‌ها را به مجلس احضار می‌کند و با آنها جلسه می‌گذارد. همچنین مدیران بانک‌هایی که معوقات زیادی دارند نیز در این جلسات شرکت می‌کنند.
آغاز جشنواره ملی فرهنگ مالیاتی
نقدینه- نخستین جشنواره ملی فرهنگ مالیاتی با انتشار فراخوان کلید خورد.
2 شرکت بیمه فاقد توانگری مالی برای ایفای تعهدات شناخته شدند
نقدینه- آخرین وضعیت توانگری مالی موسسات بیمه در شورای عالی ­بیمه مطرح و سطح توانگری مالی شرکت های بیمه از سوی بیمه مرکزی منتشر شد که بر این اساس دو شرکت بیمه با قرار گرفتن در سطح 5 فاقد توانگری مالی برای ایفای تعهدات معرفی شدند.
منابع پست و مخابرات باید به پست بانک منتقل شود
نقدینه- نماینده سبزوار بر ضرورت انتقال منابع مجموعه‌های پست و مخابرات به پست بانک ایران تاکید کرد.
توجه خاص به تعاونی ها در دستور کار بانک توسعه تعاون
نقدینه- مدیر مرکز آموزش و پژوهش بانک توسعه تعاون گفت: تلاش در جهت افزایش مشتریان ، ایجاد رضایتمندی در آنها و شناسایی جامعه هدف جدید از اولویت های بنگاه های اقتصادی به شمار می رود .
بانک های ایران زمین و حکمت و بیمه دی بیش از همه گران شدند
نقدینه- در معاملات روز شنبه فرابورس، بانک ایران زمین، بانک حکمت ایرانیان، بیمه دی و حق تقدم آن با بیشترین افزایش قیمت مواجه شدند.
ساختمان های گنبد کاووس تحت پوشش بیمه سامان قرار گرفتند
نقدینه- مدیر بیمه آتش سوزی بیمه سامان اعلام کرد‌: منازل مسکونی و واحدهای اداری و تجاری شهرگنبدکاووس برای دومین سال متوالی تحت پوشش بیمه آتش سوزی این شرکت قرارگرفت.
ثبت بیش از سه میلیون تراکنش موفق در سامانه همبانک صادرات
نقدینه- سه میلیون و ١٠٣ هزار تراکنش موفق بر سامانه #٧١٩* همبانک صادرات ایران طی آبان ماه امسال ثبت شد.
کارگاه آموزشی روش های نوین ارزیابی ریسک در واحدهای صنعتی
نقدینه- کارگاه آموزشی - تخصصی انجمن حرفه ای صنعت بیمه با عنوان "روش های نوین ارزیابی ریسک (بازدید اولیه ) در واحدهای صنعتی" در روزهای 22 و 29 دی ماه برگزار می شود
مدیر عامل بیمه آسیا عضو کمیسیون علمی ـ تخصصی امور بانک ها و بیمه شد
نقدینه- نایب رئیس هیات مدیره و مدیر عامل بیمه آسیا عضو کمیسیون علمی ـ تخصصی امور بانک ها و بیمه سازمان بازرسی کل کشور شد.
صدور گردش معاملات و وضعیت دارایی سهامداران رایگان می شود
نقدینه- مدیر امور عملیات سهامداران شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) گفت: بر اساس مصوبه جدید هیات مدیره این شرکت، کارمزد خدمات صدور گردش معاملات و وضعیت دارایی سهامداران حذف شد.
فراخوان جشنواره ملی فرهنگ مالیاتی
نقدینه- نخستین جشنواره فرهنگ مالیاتی با رویکرد فرهنگی و هنری به مقوله مالیات و با موضوعات شش گانه «مالیات و آبادانی کشور»، «مالیات و توسعه خدمات آموزشی»، «مالیات و توسعه اقتصادی»، «مالیات و توسعه خدمات بهداشتی و درمانی»، «مالیات و توسعه زیرساخت های شهری» و «مالیات و عدالت اجتماعی» برگزار می‌شود.
بانک ملت بنادر بزرگ کشور را تجهیز می کند
نقدینه- بانک ملت و سازمان بنادر و دریانوردی با هدف ارتقای سطح همکاری های متقابل و مراودات بانکی تفاهمنامه امضا کردند که از جمله مهم ترین مفاد این قرارداد، تامین تجهیزات استراتژیک بنادر بزرگ کشور از سوی بانک ملت است.
برخی از کارگزاران در مسیر بازار سرمایه اختلال ایجاد می کنند
نقدینه- یک فعال بازار سرمایه گفت: بازار سرمایه ایران از خلاء قوانین کارآمد معاملاتی رنج می برد به طوری که نبود این قوانین منجر به آن شده است تا برخی معامله گران ازاین بازار سودجویی کرده و در حرکت و روند طبیعی نمادها ایجاد مشکل کنند.
مجلس به پرونده «پدیده» وارد می‌شود
نقدینه- رئیس کمیسیون عمران مجلس از ورود قوه مقننه به پرونده شرکت‌های «پدیده»، «تبرک» و «پردیسبان» خبر داد.
برپایی همایش لیزینگ محصولات دانش بنیان در روز 14 دی
نقدینه- رییس مرکز فن بازار ملی ایران اعلام کرد که همایش "توسعه بازار فناوری، تشریح طرح لیزینگ محصولات دانش‌بنیان"، 14 دی ماه برگزار می‌شود.
پذیرش 25 شرکت در بازار اول و دوم فرابورس در 9 ماه گذشته
نقدینه- مدیرعامل فرابورس ایران با اشاره به عملکرد 9 ماهه این شرکت، کمک به رشد و توسعه بازار سرمایه را از جمله محورهای اساسی برنامه استراتژیک فرابورس عنوان کرد و تاکید کرد که در 3 ماهه باقی مانده از سال جاری نیز همین روند ادامه خواهد داشت.
تعیین تکلیف مطالبات بانک ملت از سازندگان و خریداران شناورها
نقدینه- مدیرعامل بانک ملت اعلام کرد که مطالبات این بانک از سازندگان تجهیزات و شناورهای دریایی تعیین تکلیف و مطالبات از خریداران این شناورها نیز استمهال شده است.
دعوت از 1500 اقتصاددان برای حل مشکلات اقتصادی
نقدینه- دبیر اجرایی نخستین و بزرگترین کنفرانس اقتصاد ایران اعلام کرد: از یک هزار و 500 اقتصاددان برای حضور در کنفرانس تخصصی اقتصاد ایران و بررسی مشکلات اقتصاد ایران در 9 نشست تخصصی در کنفرانس اقتصاد ایران دعوت شده است.
2
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری نقدینه است.